واکنش وزارت نفت به ماجرای ضرب و شتم زن جوان در آبادان

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت در خصوص ماجرای ضرب و شتم زن جوان در آبادان اعلام کرد: در حال حاضر مامور حراست پالایشگاه نفت آبادان به خاطر رفتار منفور خود بازداشت و برکنار شده است.

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت از برکناری و بازداشت مامور حراست پالایشگاه نفت آبادان که در درگیری دیشب رفتار منفوری داشت، خبر داد.

کسری نوری مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت در خصوص جزئیات درگیری شب گذشته در پالایشگاه نفت آبادان گفت: درگیری شب گذشته میان مامور حراست پالایشگاه آبادان و یک زن جوان آن هم به دلیل اختلافات شخصی رخ داده است.

او ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که زن جوان با صاحبخانه اختلاف شخصی داشته و برای تسویه حساب وارد خانه شده که توسط اهالی داخل خانه و مأموران حراست منطقه دستگیر و تحویل مأموران کلانتری شده است.

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت اضافه کرد: در حال حاضر مامور حراست پالایشگاه نفت آبادان به خاطر رفتار منفور خود بازداشت و برکنار شده است.

نوری گفت: در حال حاضر دادستانی آبادان در این خصوص ورود پیدا کرده و تمامی اتفاقات در حال بررسی است و وزارت نفت در این زمینه ورود نمی‌کند.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت تصریح کرد: ماجرای درگیری مربوط به مشاجره خانوادگی یکی از کارکنان بوده و ارتباطی به هیچ یک از مدیران پالایشگاه ندارد و این موضوع در حال بررسی است.

دیدگاه‌ها  

+2 #1 کنار سیکلین آبادان 1399-08-03 05:48
ای وزارت نفت شهرمون آبادان مظلوم بی صاحب را هر کاری دوست دارن باش انجام می دهند اول طریقه تیم داری مخارج و خروج بازیکنان نفتی و حالا مشکلات و بازداشت حفاظت
انگاری باید یک خانه تکانی اساسی کلی تو وزارت نفت انجام بشه. خدا آبادان دست کی ها افتاده!

نوشتن دیدگاه