مربی جدید به کادر فنی صنعت نفت آبادان پیوست

مربی سابق نفت مسجدسلیمان به عنوان عضو جدید کادر فنی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان انتخاب شد.

با پیشنهاد سید سیروس پور موسوی (سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان) و موافقت مدیرعامل باشگاه نفت آبادان «اسماعیل قنبری» به مدت یک فصل به عنوان مربی به کادر فنی این تیم اضافه شد و در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور روی نیمکت این تیم قرار می‌گیرد.

قنبری که در دهه ۷۰ از بازیکنان تیم‌های پایه صنعت نفت آبادان بوده است، سابقه بازی را در باشگاه‌های فولاد خوزستان، فجر شهید سپاسی شیراز، دیهیم اهواز و ملی حفاری اهواز دارد.

مربی جدید طلایی پوشان دارای مدرک دارای مدرک درجه آ است و تجربه مربیگری را در تیم نفت مسجدسلیمان دارد و به عنوان سرمربی در تیم ملی حفاری اهواز توانست با این تیم از مسابقات دسته سوم باشگاه‌های کشور به رقابت‌های دسته دوم کشور صعود کند.

امیرحسین پیروانی، مرتضی بچاری، به عنوان مربی، کاظم فرحانی به عنوان «مربی دروازه‌بانان» و سامی جمالی به عنوان «مربی بدن‌ساز» نفرات تشکیل‌دهنده کادر فنی تیم فوتبال نفت آبادان هستند که سیروس پور موسوی را در هدایت این تیم همراهی می‌کنند.

همچنین «علیرضا فیروزی» نیز به عنوان مدیر صنعت نفت آبادان فعالیت می‌کند.

مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از دهم آبان ماه امسال آغاز می‌شود که تیم صنعت نفت آبادان به همراه تیم‌های فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان به نمایندگی از استان در این رقابت‌ها شرکت می‌کنند.

نوشتن دیدگاه