جشنواره کارگاه‌های پاييزه دانشکده علوم پزشکی آبادان برگزار می شود

معاون آموزشی، تحقیقات و فناوری دانکده علوم پزشکی آبادان گفت: پاییز امسال به منظور تقویت و رشد حوزه ی تحقیق و پژوهش اقدام به برگزاری جشنواره کارگاه‌های رایگان ویژه دانشجویان با موضوعات گسترده همراه با ارایه گواهی معتبر کرده ایم.

سارا مبارک اظهار کرد: در این جشنواره، کارگاههایی با سطح مناسب و موضوعاتی همچون پروپوزال‌نویسی، تحلیل داده با نرم‌افزار spss، آشنایی با فرآیند ثبت اختراع، آشنایی با نحوه انتشار مقاله، اصول نگارش مقالات علمی و پژوهشی، آشنایی با داوری، تحلیل و نقد پژوهش، آشنایی با طرح‌های فناورانه و محصول محور و رفرنس‌نویسی و مدیریت منابع ارائه می شود.

وی با بیان اینکه این جشنواره فرصت بسیار مناسبی را برای دانشجویان به منظور ارتقاء سطح پژوهش و تحقیق آنها فراهم می‌ کند، افزود: تمامی دانشجویان سراسر کشور امکان شرکت در جشنواره کارگاه‌های پاییزه دانشکده علوم پزشکی آبادان را دارند.

این سلسله کارگاه‌ها از مهر ماه لغایت 30 آذر ماه سالجاری به صورت مجازی و از طریق سامانه مربوطه به نشانی http://exam.abadanums.ac.ir برگزار می‌شود و علاقمندان به شرکت در این جشنواره می توانند در سامانه مربوطه ثبت نام کنند.

نوشتن دیدگاه