هفته پژوهش اروند مجازی برگزار می‌شود

مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، هفته پژوهش امسال با شعار «پژوهش و فناوری در خدمت جهش تولید» به‌صورت مجازی، برگزار می‌شود.

علی الیاسی در اولین نشست برنامه‌ریزی جهت برگزاری هفته پژوهش سال ۱۳۹۹ که با حضور بعضی از نمایندگان دانشگاه‌های منطقه در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد، اظهار کرد: کرونا ویروس قلمرو آموزش را بیش از هر حوزه دیگری تحت تأثیر خود، قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های حمایتی آموزشی همچنان در حال انجام است، اما متأسفانه طرح‌های توسعه‌ای تحت تأثیر این ویروس مثل گذشته انجام نمی‌شود.

مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند با تأکید براین مهم که ضمن برگزاری هفته پژوهش تمام تلاشمان را جهت پایین آوردن خطرات احتمالی برای دست‌اندرکاران و جامعه هدف این رویداد خواهیم داشت، گفت: امیدواریم امسال نیز با مشارکت همه دستگاه‌های مرتبط با برپایی این رویداد بتوانیم هفته پژوهش را با بهترین خروجی برگزار کنیم.

مدیر آموزش، تعالی و بلوغ کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند ابراز امیدواری کرد که خروجی این هفته بتواند پیام مؤثر و ویژه‌ای برای ذینفعان و مخاطبین خود مبنی بر اینکه در مواجهه با بیماری کویید ۱۹ فقط با رفتارهای اجتماعی و فردی باید با این ویروس مبارزه کنیم، داشته باشد.

الیاسی در مورد نحوه برگزاری این هفته به‌صورت مجازی، توضیح داد: دنیا خیلی پیش از شیوع کرونا ویروس به سمت آموزش‌های مجازی و آنلاین رفته بود، اما در کشور ما کرونا بهانه‌ای شد تا رویدادهای این‌چنینی را به شکل وبینار، ویدئو کنفرانس و … برگزار کنیم.

در اولین نشست هم‌فکری و هم‌اندیشی جهت برگزاری هفته پژوهش، حاضرین ضمن ارائه پیشنهادات خود جمع‌بندی نهایی را موکول به جلسات بعدی نمودند.

لازم به ذکر است، هفته پژوهش امسال از تاریخ ۲۲ تا ۲۷ آذر ماه برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه