تغییرات ۱۸۰ درجه‌ای اما امیدوار کننده نفت آبادان با پورموسوی

صنعت نفت آبادان نسبت به فصل گذشته تغییرات بسیار زیادی داشته و یک تیم تازه را تشکیل داده است.

صنعت نفت آبادان بعد از کسب رتبه هفتم در لیگ نوزدهم با اتفاقات عجیبی از استعفای دسته جمعی مدیران این باشگاه گرفته تا جدایی اغلب بازیکنان تیم دست و پنجه نرم کرد.

چیزی از آن تیم فصل گذشته باقی نماند تا هواداران این تیم بی دلیل نگران سرنوشت باشگاه نباشند. اما با بازگشت عیسی زاده مدیرعامل مستعفی باشگاه و انتخاب سید سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی، باشگاه به سرعت کارش را شروع کرد تا زمان از دست رفته را جبران کند.

پورموسوی شروع به مذاکره با بازیکنان مدنظرش کرد و توانست تعدادی از نقاط ضعف تیم را ترمیم کند و بازیکنان جانشین خوبی را برای فصل آینده جذب کند.

از بازیکنان فیکس تیم فصل گذشته طالب ریکانی، محمد اهل شاخه و محمود مطلق زاده تحت قرارداد باشگاه هستند و فاخر تهامی و حسین ساکی نیز با نفت تمدید کردند.

اما آبادانی ها در فصل نقل و انتقالات تا اینجا عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته اند و علی عبدالله زاده، محمد طیبی، حسن بیت سعید و مهدی زبیدی را به عنوان سهمیه لیگ برتری و فرزین گروسیان، حکیم نصاری، محسن آقایی، علی پورمحمد و علی هزامی را به عنوان سهمیه لیگ یکی جذب کردند.

همچنین حسین زواری به عنوان سهمیه زیر ۲۱ سال به جمع شاگردان پورموسوی پیوست. صنعت نفت سه جای خالی دیگر برای جذب بازیکن لیگ برتری دارد تا لیست خود را برای لیگ بیستم کامل کند.

در حالی که به نظر می رسید نفتی ها برای حضور آبرومندانه در لیگ برتر به مشکل بخورند اما تغییرات ۱۸۰ درجه ای باشگاه که در سریع ترین زمان ممکن رخ داد باعث شد تا آن ها تقریبا به یک شرایط متعادل برسند و خود را برای حضور در لیگ برتر آماده کنند.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1399-07-21 05:20
به عشق آبادان برزیلته الهی به امید تو و بدون دخالت باند بازی و رفتن غیر فوتبالی ها اعم آبادانی یا شهرستانی !

نوشتن دیدگاه