نفت آبادان همچنان در اغما

صنعت نفت آبادان تنها تیم لیگ برتری است که هواداران پرشمار این تیم هیچ تصوری از آینده‌اش ندارند و مشخص نیست با چه نفراتی می‌خواهد در لیگ بیستم شرکت کند؛ این تیم که هفته گذشته کادر مدیریتی فصل گذشته‌اش نیز ابقا شد و عیسی زاده مدیرعامل این تیم اعلام کرد به زودی فعالیت نقل و انتقالاتی و انتخاب سرمربی صورت خواهد گرفت، اما هنوز هیچ خبری از آبادان به گوش نمی‌رسد.

از دست دادن ۱۱ بازیکن کلیدی و اصلی ترکیب صنعت نفت باعث شده است تا هواداران این تیم نگران آینده باشند چرا که تمامی رقبا در بازار نقل و انتقالات تابستانه کار خود را آغاز کرده‌اند و بسیاری حتی تمرینات آماده سازی‌شان را هم شروع کرده‌اند اما خبری از تعیین تکلیف صنعت نفت در لیگ بیستم نیست!

نام چند گزینه بومی و غیر بومی پیرامون نیمکت نفت آبادان به گوش می‌رسد اما هنوز مدیریت باشگاه تصمیمی را در این‌باره اتخاذ نکرده است تا در اغمای کامل یکی از باشگاه‌های ریشه‌دار فوتبال ایران به سر ببرد و هواداران این تیم امیدوارند در هفته پیش‌روی هم تکلیف سکان‌دار تیم‌شان در لیگ بیستم مشخص شود و هم فعالیت نقل و انتقالاتی آن‌ها آغاز شود.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1399-06-29 09:57
مقصر اول وزارت بی کفایت نفت است که ای مشکلات را به وجود اورده و
دوم چرا فوتبال آبادان را دست اقایان برزگری و یا قاسمپور نمی دهند تا آبادان را دوباره زنده کنند فقط یه کم سستی تنبلی نفت آبادان به سرنوشت نفت تهران دچار می شه نفت دود می شه فقط اسمش یادگار می مونه شبیه جم کارگر تاج

نوشتن دیدگاه