کار گندزدايی مدارس آبادان در قالب پروژه مهر انجام شد

شهردار آبادان گفت: در قالب تفاهمنامه ای آموزش و پرورش، کار گندزدایی مدارس در قالب پروژه ی مهر انجام شد.

محمودرضا شیرازی ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد کرونا شهرستان آبادان که در محل تالار غدیر فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار کرد: تا زمانی که بازارها باز باشند پارک ها نیز باز است و مردم در آنها رفت و آمد می کنند، در این باره خود مردم بایستی الزامات را رعایت کنند ضمن اینکه از طریق فرهنگ سازی و اطلاع رسانی ضرورت ها برایشان مشخص شود.

وی افزود: در بحث روشنایی پارکها امکان خاموش کردن آنها وجود ندارد چرا که پیشتر به سبب انجام خاموشی ها برخی از پایه های تلسکوپی به سرقت رفتند و ما مجبور به تامین جایگزین برای آنها شدیم.

شهردار آبادان با بیان اینکه هر خانواده بایستی به فکر جان و سلامت خود و دیگر اعضای خانواده باشد، تصریح کرد: در روزهای گذشته طی تفاهمنامه ای که با آموزش و پرورش داشتیم کار گندزدایی بسیاری از مدارس را در قالب پروژه ی مهر به انجام رساندیم و این چند روز تمرکزمان بر روی این کار بود که انجام شد.

شیرازی یادآور شد: در حال حاضر کار گندزدایی معابر شهری در دستور کار شهرداریهای مناطق سه گانه قرار گرفته است و از امشب این کار آغاز می شود. بانکها، پارکها و تجهیزات بازی کودکان در اولویت قرار دارند.

نوشتن دیدگاه