معرفی سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی آبادان

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان در مراسمی با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان معرفی شد.

در مراسمی با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان، سعید عباسیان به‌عنوانسرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان معرفی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان در مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید واحد آبادان با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از موفق‌ترین شیوه‌های آموزشی و پژوهشی را در کشور پیاده‌سازی می‌کند، اظهار کرد: این دانشگاه در دهه جدید فعالیت خود، پژوهش‌محوری، درآمدزایی و حل مسئله را به‌عنوان راهبرد اساسی خود می‌داند.

حجت‌الاسلام فر‌ج‌الله براتی گسترش فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، ارائه شیوه‌های نوین آموزشی، نظم‌بخشی به امور، تقویت فعالیت‌های پژوهش‌محور با اولویت تولیدی و درآمدزایی را از جمله برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی خواند.

وی با اشاره به موقعیت استراتژیک و حساس شهر آبادان عنوان کرد: این شهر علاوه‌بر اینکه شهر زیارتی و هرساله میعادگاه دلدادگان و میزبان کاراون‌های راهیان نور است، تنوع صنایع، مشاغل و فرهنگ‌ها در آن بالاست و این مزیت‌ها موجب توجه خاص دانشگاه آزاد اسلامی به این شهر شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و واحد اهواز جذب دانشجوی خارجی، استانداردسازی کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها، درآمدزایی، انعقاد تفاهم‌نامه و قراردادها با مشاغل و اشتغالزایی را ازجمله اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان خواند.

در پایان این مراسم از خدمات و فعالیت‌های قاسم رکابدار رئیس قدیم واحد آبادان قدردانی و سعید عباسیان به‌عنوان سرپرست جدید این دانشگاه معرفی شد.

عباسیان پیش از این مدیرگروه معارف اسلامی واحد آبادان بود.

نوشتن دیدگاه