نتیجه‌ای که نفت آبادان گرفت ، تیم‌های ۸۰ میلیاردی نگرفتند

معاون باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه در لیگ‌های هجدهم و نوزدهم، گفت: البته باید قبول کرد با ۱۰ میلیارد بودجه‌ای که ما نتیجه گرفتیم، تیم‌های ۸۰ میلیارد تومانی نتیجه نگرفتند.

مسعود رضاییان درباره جدایی ۹ بازیکن فصل قبل این تیم و خالی شدن نفت آبادان از مهره‌های تاثیرگذار و این‌که چرا هنوز پس از جلسه هفته گذشته نمایندگان آبادان با وزیر نفت اتفاقی برای تیم نیفتاده است؟ اظهار کرد: کسانی که قرار است در این باشگاه مسئولیتی داشته باشند باید در این خصوص پاسخ دهند. به هر حال زمان در حال از دست رفتن است. البته حتما مسئولان می‌توانند که اکنون نگران نیستند اما من به شخصه بیش از هر چیزی برای گذشت زمان نگران هستم زیرا می‌دانم زمان از دست رفته به دست آوردنی نیست. امیدوارم هر چه سریع‌تر در مورد نفت آبادان تصمیم بگیرند، چراکه از دست دادن زمان یعنی از دست رفتن بازیکن، سرمایه و تیم.

وی درخصوص این موضوع که باوجود این‌که گفته شد پس از جلسه نمایندگان آبادان با وزیر چگونگی تیم‌داری نفت در لیگ بیستم مشخص شده اما با تعیین نشدن مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه یعنی هنوز اقدامی انجام نشده است، گفت: به هر حال موقعی که یک تصمیم منتج به یک عمل اصلاحی یا اقدامی در راستای یک گام رو به جلو باشد، اهمیت دارد. فعلا پس از آن جلسه اتفاقی نیفتاده است و ما هم مثل مردم و هواداران نگرانیم و نمی‌توانیم نسبت به آینده تیم پیش‌بینی داشته باشیم زیرا در هرم تصمیم‌گیری جایی نداریم و نمی‌توانیم نظر بدهیم و تنها منتظر نتایج بعدی هستیم.

 

معاون باشگاه صنعت نفت آبادان درباره این‌که به نظر می‌آید امسال نیز حمایت‌های وزارت نفت قطره‌چکانی خواهد بود، خاطر نشان کرد: امیدوارم همین قطره‌چکانی هم وجود داشته باشد. در هر صورت اگر یکی پول داشته باشد و تیم ببندد هنر نیست. هنر آن نیست با آن پولی که در اختیارت است حتی کم، بتوانی تیم خوب ببندی. نفت آبادان در لیگ‌های هجدهم و نوزدهم نیز با مشکل مالی مواجه بود اما تیم‌های خوبی بست ولی باید قبول کرد با ۱۰ میلیارد بودجه‌ای که ما نتیجه گرفتیم، تیم‌های ۸۰ میلیارد تومانی نتیجه نگرفتند. در هر صورت امسال هم امیدواریم با همین مقدار پولی که به باشگاه می‌رسد، هر کسی که مدیر باشد بتواند هنر خود را در بستن یک تیم شایسته در حد نام و شان صنعت نفت نشان دهد.

وی گفت: به هر حال اعتقاد دارم اگر وضعیت مدیریت باشگاه نیز تکان نخورده بود و همان روال گذشته را طی می‌کرد، بازهم افزایش نرخ دستمزد بازیکنان و مربیان به گونه‌ای بود که همین بازیکنانی که با ما قراردادشان تمام شده بود و جدا شدند، قطعا دیگر اولویت‌شان صنعت نفت نبود و عضو تیم‌هایی می‌شدند که پول بیشتری به آن‌ها می‌دهند. در واقع این خاصیت فوتبال امروز شده است و به ندرت می‌توان بازیکنی را دید که بگوید من با این پیراهن و باشگاه مطرح شدم و با پیراهن همین باشگاه نیز فوتبالم را به پایان می‌رسانم. چنین بازیکنانی را خیلی کم در فوتبال داریم به ویژه در تیم‌هایی که دچار عدم ثبات در تامین مالی‌شان هستند.

رضاییان با بیان این‌که امیدوارم هر چه سریع‌تر تکلیف باشگاه نفت آبادان مشخص شود، افزود: حتما دوستانی که به باشگاه خواهند آمد، آنقدر خردمند، فرهیخته و باسواد هستند که مشکلات را تجزیه و تحلیل کرده و بهترین راه‌حل‌ها را برای برون‌رفت از وضعیت فعلی ارائه دهند. وی درباره این‌که آیا زمان تعیین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه مشخص است؟ گفت: ما در هرم تصمیم‌گیری یا حلقه‌های جمع شبانه و دورهمی‌هایی که گمانه‌زنی می‌کنند، نیستیم و تنها پرسنل ساده باشگاه هستیم و هیچ گونه اطلاعاتی در خصوص زمان تعیین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه نداریم و تنها برخی چیزها را در این زمینه می‌شنویم.

دیدگاه‌ها  

-3 #1 کنار سیکلین آبادان 1399-06-23 07:51
جواب شما ساده است جام تخت جمشيد نفت آبادان بهترين تيم شهرستاني بود با مقام ٥ همه بومي به خاطر اينكه اين مشكلات كه وزارت نفت به وجود مياره نبود و الان هم دير نشده آبادان را دست اقايان برزگري حسون و استاد محترم قاسمپور بسپارن بدون كمك وزارت نفت ببينيد فوتبال آبادان را دوباره زنده مي كنند .فقط آبادان را دست آباداني بسپارند.
+3 #2 آبادان 1399-06-23 18:55
در این شرایط تنها کادر فنی فصل قبل که با زیر و بم تیم اشنا هستند می توانند تیم را رهبری کنند. مطرح کردن اسامی مثل تارتار. افاضلی. منصوریان هیچ فایده ای ندارد. اولا تا بیایید با ایشان مذاکره کنید کلی زمان از دست رفته است . دوما اگر توافقی حاصل شود اینها که از پتانسیل بومی فوتبال آبادان هیچ اطلاعی ندارند. بازیکنان خوب لیگ هم جذب تیمهای دیگر شدند اگر کسی هم بیاید درجه دو و سه و پیر پاتال. مطمعنا یک تیم پیر غیر بومی بی تعصب راهی به جز سقوط ندارد.
سوما . کدامیک از این بزرگواران کارنامه موفقی تا به حال داشته؟ بهترینشان تارتار است که تمام هنر ایشان در بازی تدافعی و گرفتن مساویست. پس بهتر است تیم را به کادر فنی بومی خودمان بدون منت بسپارید . فقط بهنام سراج
0 #3 کنار سیکلین آبادان 1399-06-25 23:03
آبادان محترم همشهری شما از کارنامه اقایان برزگری و قاسمپور خبر نداری در ضمن اقای سراج خوبه ولی دستش بسته است از بالاها...
با ارزوی موفقیت

نوشتن دیدگاه