بلاتکلیفی صنعت نفت آبادان بدون سرمربی

صنعت نفت آبادان در وضعیت بلاتکلیفی به سر می‌برد و تعدادی از بازیکنانش را هم از دست داده است.

صنعت نفت آبادان فصل گذشته عملکردی نسبتا خوب را از خود به نمایش گذاشت و در رده هفتم قرار گرفت. آن‌ها فصل گذشته را با اسکوچیچ آغاز کردند و در پایان فصل با بهنام سراج کار خود را به پایان رساندند و در مجموع ۴۱ امتیاز به دست آوردند تا از بهترین رتبه را در تمام ادوار حضور خود در لیگ برتر به ثبت برساند.

اما نفت آبادان این روزها در وضعیت مناسبی قرار ندارد و در بلاتکلیفی به سر می‌برد. در حالی که بسیاری از تیم‌های لیگ برتری کار خود را در فصل نقل و انتقالات آغاز کرده‌اند و بازیکنان جذب تیم‌های مختلف می‌شوند اما صنعت نفت آبادن نه سرمربی دارد و نه تکلیف مدیریتش مشخص است.

البته صحبت‌هایی مبنی بر واگذاری باشگاه به پالایش نفت آبادان شده است که در نهایت باید دید این واگذاری به کجا خواهد رسید.

آل کثیر اولین خروجی نفتی ها بود که در نیم فصل اول هم شایعاتی مبنی بر جدایی او مطرح بود که در نهایت این مهاجم در پایان فصل از جمع نفتی‌ها جدا شد و به پرسپولیس پیوست.

ناصر سالاری دیگر خروجی صنعت نفت از بهترین سنگربان‌های فصل گذشته لیگ برتر نامیده شد که با جدایی از جمع آبادانی‌ها به مس رفسنجان پیوست.

علاوه بر این بازیکنان احتمال جدایی چند بازیکن دیگر نیز وجود دارد. میلاد جهانی بهترین پاسور لیگ و جعفر سلمانی با پیشنهاداتی مواجه شده‌اند و احتمالا از این تیم جدا خواهند شد.

نفتی‌ها نه تنها هیچ بازیکنی جذب نکرده‌اند بلکه هنوز تکلیف سرمربی این تیم هم مشخص نشده است چرا که دیگر سراج هدایت این تیم را به عهده ندارد.

پیش از این که سرمربی نفتی‌ها مشخص شود، ابتدا باید وضعیت مدیریت باشگاه آبادانی نیز مشخص شود چرا که پس از پایان فصل مدیران صنعت نفت استعفا دادند و این باشگاه هنوز در بلاتکلیفی به سر می‌برد. مهم‌تر از جذب بازیکن، مشخص شدن تکلیف آبادانی‌ها است.

هواداران خون گرم و پرشور آبادانی با حضورشان همواره تنور لیگ برتر را داغ‌تر و حضور تیم صنعت نفت همیشه لیگ را جذاب‌تر کرده است.

جنوبی‌ها نمی خواهد تیمشان را در وضعیت بحرانی ببینند و باید دید در نهایت چه اتفاقی برای صنعت نفت رخ خواهد داد.

دیدگاه‌ها  

+2 #1 حسین نظری 1399-06-19 22:03
فقط بهنام سراج
این چند بازی که بهنام سر مربی بود واقعا از فوتبال زیبایی که تیم بازی می کرد لذت بردیم
آبادانی ترین تیم کادر فنی تاریخ صنعت نفت در لیگ برتر
0 #2 کنار سیکلین آبادان 1399-06-21 08:08
شرم اور خجالت اور برای تیم مظلوم شهرمون این قدر کم لطفی نکنند این اقایان روسا مدیران وزارت نفت ادعادی کمک تیم داری می کنند در ضمن انها از گذشته صنعت نفت آبادان خبر ندارن جم کارگر تاج شاهین آبادان کجایید؟
0 #3 کنار آبادان 1399-06-22 09:19
مدیران وزرا روسا کشوری که از ورزش فوتبال اطلاع دارن خیال همه را راحت کنید و این تیم ممنون مظلوم را به سرنوشت نفت تهران دچار کنید کنید تا کمی از مشکلات ورزشی فوتبال کم بشه

نوشتن دیدگاه