ضرورت بهره‌برداری هر چه سریعتر از پروژه زندان جدید آبادان

رییس سازمان زندان‌ها که صبح امروز به صورت از پیش اعلام نشده وارد استان خوزستان شده بود، به منظور بازدید از زندان آبادان، در محل پروژه ساخت زندان جدید این شهر نیز حضور یافت.

محمدمهدی حاج محمدی، رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور کشور که صبح امروز در رأس هیئتی از مسئولان بلندپایه سازمان زندان ها، به صورت از پیش اعلام نشده وارد استان خوزستان شده بود، به منظور بازدید از زندان آبادان، در محل پروژه ساخت زندان جدید این شهر نیز حضور یافت.

حاج محمدی و هیات همراه پس از بازدید از زندان مرکزی اهواز، راهی شهر آبادان شد و در بدو ورود به آبادان، با حضور در محل پروژه ساخت زندان جدید این شهرستان، از بخش‌های مختلف آن بازدید و با توضیحات نظری سرپرست اداره کل زندان‌های استان خوزستان در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.

رییس سازمان زندان‌ها در پایان این بازدید ضمن تاکید بر ضرورت ساخت زندان‌های جدید و انتقال زندان‌های فرسوده به بیرون از شهرها، ساخت پروژه زندان جدید شهرستان آبادان را راهکاری برای دستیابی به فضای مناسب تامینی و تربیتی در شهرستان آبادان عنوان و بر ضرورت شتاب بخشی و بهره‌برداری هرچه سریعتر از این پروژه تاکید کرد.

پروژه زندان جدید آبادان، به سبب کمبود اعتبارات و تامین قطره چکانی آن، بیش از ۱۴ سال بطول انجامیده است، ظرف دو سال گذشته اقدامات لازم برای شتاب بخشی به روند ساخت پروژه انجام پذیرفته است و این زندان امسال در فاز یک با ظرفیت ۵۰۰ نفر افتتاح خواهد شد.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 مکس 1399-05-10 18:14
این زندان امسال در فاز یک با ظرفیت ۵۰۰ نفر افتتاح خواهد شد. آخه این خبر هم افتخار داره ؟! همچین دارین با آب تاب می گین انگار دارن تالار فرهنگ و هنر کانون پرورشی کودکان و نوجوانان آبادان را افتتاح می کنن

نوشتن دیدگاه