تکمیل پروژه‌های راه‌های مواصلاتی آبادان

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های راه‌های مواصلاتی آبادان مانند عملیات جاده آبادان – اروندکنار و همچنین تعریض جاده قفاس – چوئبده تکمیل می‌شود.

سید محمد مولوی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار اخیر که با مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان داشتم موضوع توسعه جاده‌ای و تکمیل زیرساخت‌های آبادان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد پروژه‌های راه‌های مواصلاتی آبادان تکمیل شود.

او ادامه داد: در این نشست بر لزوم تسریع و تکمیل عملیات جاده آبادان – اروندکنار تاکید شد و اقدامات لازم برای بهره‌برداری شهروندان از این جاده مورد توجه قرار گرفت.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، بهسازی و افزایش ایمنی جاده‌ها را سبب کاهش تصادفات در محورهای ارتباطی آبادان عنوان کرد و افزود: تعریض جاده قفاس – چوئبده مورد توافق قرار گرفت و با این سه توافقی که انجام شد، امیدواریم وضعیت جاده‌های آبادان بهبود یابد ‌و قدم موثری در توسعه زیرساخت‌های شهرستان برداریم.

مولوی تاکید کرد: ایجاد تعامل و ارتباط مناسب اداره کل راه و شهرسازی خوزستان و نمایندگان باعث تسریع در اجرای پروژه ها و توسعه زیرساخت‌های استان می‌شود.

او خاطرنشان کرد: جاده منیوحی به اروند از مطالبات مردم حوزه انتخابیه است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۳ کیلومتر از جاده منیوحی به اروند مانده که در دست مطالعه است و مدیرکل راه و شهرسازی قول تسریع در عملیاتی کردن این محور را داد و به زودی کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

نوشتن دیدگاه