جایگاه‌های سوخت متخلف بهداشتی در آبادان پلمپ می‌شوند

معاون فرماندار ویژه آبادان با بیان اینکه استفاده از ماسک و دستکش در جایگاه‌های سوخت الزامی است گفت: متصدیان جایگاه‌های سوخت در آبادان که پروتکل‌های بهداشتی رعایت نکنند پلمپ می‌شوند.

حمید طاهری روز سه‌شنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات جایگاه‌های سوخت آبادان از رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در جایگاه‌های سوخت آبادان انتقاد کرد و افزود: متاسفانه در بازدیدهای به عمل آمده از جایگاه‌های سوخت آبادان به وضوح رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی قابل مشاهده است.

وی گندزدایی جایگاه‌های سوخت شهرستان آبادان را مورد تاکید قرار داد و ادامه داد:شهرداری‌های آبادان، اروندکنار و چوئبده ملزم به گندزدایی و ضدعفونی رایگان در هفته یکبار هستند.

طاهری افزود: کارکنان عرضه سوخت در آبادان ضمن داشتن کارت تندرستی در هنگام کار باید از ماسک و دستکش استفاده کنند.

وی خواستار نصب بنر هشدار بهداشتی در جایگاه‌های سوخت آبادان شد و گفت: جایگاه‌داران در ورودی جایگاه سوخت بنرهای هشدار در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی نصب کنند.

 

معاون فرماندار ویژه آبادان بیان کرد: به منظور جلوگیری از انتقال بیماری کرونا طبق دستور مرکز بهداشت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی کار سوختگیری در جایگاه سوخت به عهده کارکنان جایگاه‌ها است و رانندگان اجازه پیاده شدن از خودرو را ندارند.

وی به بازرسی از ۱۸ جایگاه عرضه سوخت در آبادان، اروندکنار و چوئبده اشاره کرد و ادامه داد: تاکنون ۱۴۱ مورد بازرسی از جایگاه‌های سوخت سی‌ان‌جی انجام شده که متاسفانه برخی کارکنان اپراتور سوخت‌گیری از وسایل حفاظت فردی استفاده نمی‌کنند.

 

نماینده دادستان و بازپرس شعبه سوم دادگستری آبادان نیز در این نشست یکی از وظایف قوه قضاییه را تامین امنیت و سلامت مردم بیان کرد و گفت: دستگاه قضایی در صیانت از جان و مال و تامین سلامت مردم با هیچکس مماشات ندارد.

محمد صحتی افزود: شعبه سوم دادگستری آبادان موارد و مسایل جایگاه‌های سوخت را پیگیری می‌کند و جایگاه‌های عرضه سوخت که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند طبق قانون پلمپ می‌شوند.

وی ادامه داد: جایگاه‌های سوخت که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند بار اول هشدار و تذکر لازم را می‌گیرند و مرحله دوم پلمپ خواهند شد.

رییس ناحیه مرکز پخش فرآورده‌های نفتی آبادان نیز در این نشست از رصد جایگاه‌های سوخت در آبادان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در جایگاه‌های سوخت شهرستان آبادان تمامی جایگاه‌ها ملزم به نصب بنر هشدار دهنده بهداشتی هستند.

هادی حمزه گلمایی افزود: به تمامی جایگاه‌داران اعلام شده که دستکش و ماسک برای کارکنان خود تهیه و در اختیار آنها قرار داده شود.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 sayed jaberi 1399-04-08 12:02
باسلام
لطفا یک سری به جایگاه پمپ بنزین بریم بزنید
عوامل آن هم بداخلاق هستند و هم از بدو ورود ویروس کرونا رانندگان خود اقدام به سوختگیری می کنند لطفا نظارت شود

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند