مورد عجیب صنعت نفت در فیفا

باشگاه صنعت نفت آبادان به موازات شکایتی که از دراگان اسکوچیچ به فیفا برده است، در سه پرونده متشاکی است و این پرونده‌ها را هم پیگیری می‌کند.

باشگاه صنعت نفت آبادان در حال حاضر در فیفا چهار پرونده باز دارد. این باشگاه در یکی از این پرونده ها، شاکی است و در سه مورد دیگر مورد شکایت قرار گرفته است.

پرونده شکایت صنعت نفت به دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق این تیم مربوط می شود که بعد از جدایی از جمع نفتی ها، به تیم ملی رفت و باید مبلغ ۱۴۰ هزار دلار غرامت بپردازد.

اسکوچیچ از پرداخت این مبلغ خودداری کرد و نفت آبادان هم با شکایت به فیفا، خواهان گرفتن مطالباتش شده است.

سه پرونده دیگر مربوط به بازیکنانی است که بعد از جدایی از صنعت نفت، از این باشگاه شکایت کرده اند. «آگوستو سزار» و «جاناتان بالوتلی» برزیلی، « عزیز سیدیکوف» قرقیزستانی و یک بازیکن دیگر تشکیل دهنده جمع شاکیان صنعت نفت بودند که پول یکی از این بازیکنان به ریال پرداخت شد و در حال حاضر سه شاکی دیگر باقی مانده اند.

صنعت نفت در نامه ای به فیفا که حدود ۱۰ روز پیش ارسال شده، درخواست کرده است به خاطر شیوع کرونا و نبود درآمدهای فوتبالی، در دو پرونده، فرصت یک ماهه بدهد تا بتواند این مبالغ را پرداخت کند.

البته فیفا در این مورد تاکید کرده به بدهکاران بیش از دو هفته فرصت نمی دهد. صنعت نفت در یک پرونده دیگر درخواست گراندز (گردش کامل رای) کرده تا به این صورت فرصت بیشتری را از طلبکار خود بخرد.

نوشتن دیدگاه