سارق مسلح جاده ای در آبادان دستگیر شد

سرهنگ سید محسن تقی زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه توسط سارق یا سارقان مسلح که با خودروهای شاسی بلند سانتافه و کولیوس تحت عنوان جعلی مامورنما از خودروهای عبوری در محورهای آبادان به اهواز، ماهشهر به آبادان و سایر محورهای برون و درون شهری سرقت می کردند، کار شناسایی و دستگیری مجرمان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

او گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کار اطلاعاتی یکی از سارقان مسلح را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی دستگیر کردند و به طور سریع به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار قابل ملاحظه ای اقلام سرقتی شامل یک دستگاه خودرو پراید وانت، ۳۶ عدد فشنگ جنگی کلاش، چهار دستگاه گوشی موبایل، به همراه یک جفت پلاک مسروقه و خورودی شاسی بلند به کار رفته در سرقت (کولیوس) کشف شد.

تقی زاده بیان کرد: متهم در بازجویی های پلیسی تا کنون به چهار فقره سرقت مسلحانه خودروهای عبوری در محورهای برون شهری و یک فقره درون شهری به همراه محموله آنها اعتراف و گفته است که به اتفاق دو نفر از هم دستانش که هم اکنون مشهد هستند با خودروهای شخصی سانتافه و کولیوس تحت عنوان مامور اقدام به توقیف خودروهای عبوری مد نظر می کردند و سپس با تهدید سلاح اموال آنها رو به سرقت می بردند.

او اضافه کرد: این متهم پس از تشکیل پرونده از طریق مرجع قضایی راهی زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان در پایان از ادامه شناسایی سایر هم دستان این سارق خبر داد.

نوشتن دیدگاه