مدافع تیم فوتبال صنعت نفت:‌ اسکوچیچ نظم خوبی به نفت آبادان داده است

بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت نفت آبادان با بیان این‌که به نیمکت‌نشینی اعتراضی ندارم، گفت: وقتی تیم خوب نتیجه می‌گیرد، دلیلی بر اعتراض و گله‌مندی من وجود ندارد.

حسین بغلانی در خصوص وضعیت تیم فوتبال نفت آبادان در فصل نوزدهم لیگ برتر کشور، اظهار کرد: کسب نتایج خوب در این فصل از مسابقات برای نفت آبادان قابل پیش‌بینی بود زیرا یک مربی کاربلد به نام اسکوچیچ هدایت تیم را بر عهده دارد و بازیکنان‌مان آینده‌دار هستند، ضمن این‌که امسال هواداران، کمک بسیاری به موفقیت نفت آبادان داشته‌اند.

وی با اشاره به نظم موجود در تیم و کادر فنی‌ گفت: در تاریخ فوتبال باشگاه صنعت نفت آبادان برای اولین بار است که به این صورت نتیجه می‌گیریم و امیدوارم این روند تداوم داشته باشد و دل مردم را شاد کنیم. این موفقیت حق مردم آبادان است.

بازیکن باتجربه تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره استفاده نکردن اسکوچیچ از او در این فصل نیز، خاطر نشان کرد: امسال دیر به نفت آبادان اضافه شدم و هنوز نتوانسته‌ام نظر سرمربی را برای حضور در ترکیب تیم جلب کنم. اما با وجود این‌که هنوز فرصت بازی در مجموعه‌ای که ۱۵ سال برای آن زحمت کشیدم را به دست نیاورده‌ام، از نتایج خوبِ تیم و شادی مردم خوشحال هستم و این‌ها از بازی کردن، برایم مهم‌تر است.

 

وی افزود: با وجود این‌که اسکوچیچ هنوز از من در ترکیب تیم استفاده نکرده است، ناراحت نیستم زیرا این حق سرمربی است که انتخاب کند چه بازیکنانی در ترکیب تیم باشند. البته در ادامه تلاش می‌کنم که نظر او را جلب و خودم را ثابت کنم.

بغلانی گفت: درست است ۱۵ سال در این مجموعه فعالیت دارم، اما اکنون نسبت به این‌که اسکوچیچ از من در ترکیب تیم استفاده نمی‌کند، گله‌مند نیستم و اعتراضی ندارم. وقتی تیم خوب نتیجه می‌گیرد، دلیلی بر اعتراض و گله‌مندی من وجود ندارد. صنعت نفت آبادان جزو اعضای خانواده من و موفقیت آن، آرزوی من است. درست است که از بازی نکردن در تیم محبوبم اذیت هستم ولی به نیمکت‌نشینی‌ام اعتراضی ندارم و اگر اعتراض کنم، اعتراضم بی‌جا است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا صنعت نفت آبادان امسال می‌تواند به سهمیه آسیایی برسد؟ گفت: صد درصد نفت می‌تواند به این مهم دست پیدا کند و در کورس قهرمانی نیز باقی بماند. خیلی‌ها می‌گفتند صنعت نفت مانند همیشه برای کسب یکی از رده‌های هشتم تا سیزدهم، خواهد جنگید اما من گفتم، قطعا امسال صنعت نفت متفاوتی را شاهد خواهیم بود که خدا را شکر به همین صورت هم شد.

این فوتبالیست خوزستانی در پایان عنوان کرد: اسکوچیچ نظم بسیار خوبی به تیم داده است و با وجود او و داشتن بازیکنان خوب و با اخلاق، موفقیت دور از دسترس نیست. اگر هم به سهمیه آسیایی نرسیم، امیدوارم جایگاهی در شان مردم آبادان کسب کنیم.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند