تساوی خارج از خانه نفت آبادان در بوشهر

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال مقابل شاهین در بوشهر به تساوی دست یافت.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، مقابل میزبان خود شاهین شهرداری بوشهر را با نتیجه یک بر یک به تساوی دست یافت.

عیسی آل کثیر موفق شد در دقیقه 42 این دیدار از روی نقطه پنالتی دروازه شاهین را باز کند تا صنعت نفت دقایقی باقی را به دفاع از تک گل زده خود بپردازد، اما در دقیقه 82 حسین مالکی باز هم از روی نقطه پنالتی موفق شد گل تساوی تیمش را وارد دروازه دریس کند.

این مصاف که در حضور سه هزار تماشاگر ورزشگاه امام علی (ع) بوشهر برگزار شد، سید مهدی سیدعلی به عنوان داور عهده‌دار قضاوت این دیدار بود.

 

سید علی در این دیدار، مسلم مجدمی را از صنعت نفت با کارت زرد جریمه کرد.

دراگان اسکوچیچ تیم خود را در این دیدار با ترکیب محمد دریس، محمد قریشی، عبدالله ناصری، عقیل کعبی، مسلم مجدمی، مصطفی احمدی (55-ابوذر صفر زاده)، مهدی حنفی، عیسی آل کثیر، میلاد جهانی (66-محمود مطلق زاده)، طالب ریکانی (79-مهدی مومنی) و جعفر سلمانی روانه میدان کرد.

در مقابل شاهین بوشهر با ترکیب ماکسیما، مرتضی غلامعلی تبار، لوکا گادرانی، بهروز نوروزی فرد، سلمان بحرانی (70-سعید کریمی)، بهمن سالاری،دانیال مومنی، مصطفی احمدی، حسن نجفی، حسین مالکی و صادق بارانی به میدان رفت.

میلاد جهانی پس از مدت ها دوری از ترکیب تیم نفت آبادان و پس از حواشی به وجود آمده میان وی و سرمربی تیمش، در ترکیب اصلی زردپوشان آبادانی قرار گرفت،همچنین در غیاب ناضر سالاری که به دلیل محرومیت مجوز همراهی آبادانی‌ها را نداشت، دریس در چارچوب دروازه صنعت نفت قرار گرفت.

نفت آبادان با این تساوی، 23 امتیازی شد و مکان خود را در بین پنج تیم بالای جدول رده بندی، حفظ کرد.

در هفته آینده این رقابت‌ها، نفت آبادان روز شنبه 23 آذر ماه در ورزشگاه تختی میزبان ماشین‌سازی تبریز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه