نمايشگاه طراحی و مشبک دانش آموزان مدارس استثنايی آبادان برپا شد

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش آبادان در نمایشگاه دانش آموزان مدارس استثنایی آبادان گفت: ایجاد نگرش مثبت جامعه نسبت به دانش آموزان با نیازهای ویژ از مهم ترین اهداف راه اندازی این نمایشگاه دانست.

حبیب اله رمضانی اظهار کرد: مدارس استثنایی شمیم و نیکان عصر امروز 12 آذر 98 همزمان با روز جهانی افراد دارای معلولیت با برپایی نمایشگاه طراحی و مشبک در محل تئاتر شهر توانایی و استعداد خود را به معرض دید عموم گذاشتند.

او با بیان این که دانش آموزان استثنایی توانمندی های زیادی دارند، بیان کرد: اگر امکانات به نحو شایسته برای این دانش آموزان فراهم شود، آن ها می توانند محدودیت های خود را پوشش دهند و توانمندی هایشان را به نمایش بگذارند.

رمضانی یاد آور شد: دانش‌آموزان هنرستان پیش حرفه ای و متوسط حرفه ای نیکان با استعدادی خاص مشبک‌هایی زیبا را خلق می‌کنند که در این نمایشگاه شاهد آن هستیم و نشان از آن دارد که معلولیت محدودیت نیست.

حبیب اله رمضانی گفت: تابلو طراحی های دانش آموزان ناشنوا آموزشگاه شمیم با موضوعات منظره، چهره انسان و حیوانات مختلف پیش روی بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش آبادان تاکید کرد: آموزش همراه با تولید مهمترین رویکرد آموزش و پرورش استثنایی در هنرستان های پیش حرفه ای، متوسطه حرفه ای و کاردانش آبادان است.

نوشتن دیدگاه