ثبت نام ۷ نفر در روز نخست برای انتخابات مجلس در آبادان

فرماندار آبادان گفت: در پایان روز نخست هفت نفر برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه آبادان ثبت‌نام کردند.

سید زین العابدین موسوی عصر امروز در جریان بازدید از ستاد ثبت نام کاندیدا حوزه انتخابیه شهرستان افزود: انتخابات برای مردم ما به عنوان تجلی مردم سالاری دینی همیشه ظهوری پر افتخار داشته است.

وی اظهار کرد: در آبادان نیز با اعلام و دستور وزیر کشور روند نام نویسی کاندیداهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح امروز آغاز شد و تا این لحظه هفت نفر از شهروندان ثبت نام کرده اند.

موسوی تصریح کرد: در فرمانداری به روی تمامی متقاضیان باز است و هر شهروندی که با در نظر گرفتن شرایط مورد نیاز، توانایی در معرض انتخاب مردم قرار گرفتن را در وجود خود احساس کرد، می‌تواند در انتخابات ثبت نام کند.

رئیس حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آبادان یادآور شد: تجهیزات ما به گونه ای است که داوطلبان در کمترین زمان و معطلی می توانند ثبت خود را انجام دهند، البته شهروندان باید زمان ثبت نام را که از دهم تا شانزدهم آذر ماه جاری و از ساعت هشت صبح لغایت ۱۸ عصر است را نیز در نظر بگیرند و کار ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنند.

موسوی ابراز امیدواری کرد: در شهرستان آبادان شاهد انتخاباتی باشکوه و رقابتی سالم میان داوطلبان باشیم.

شهرستان آبادان یکی از دو حوزه انتخابیه استان خوزستان است که همانند حوزه انتخابیه اهواز، سه نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.

نوشتن دیدگاه