هافبک تیم صنعت نفت آبادان: همه چیز در نفت آبادان بد است

هافبک تیم صنعت نفت آبادان بعد از بازی با پرسپولیس گفت: ما شرایط روحی و تمرینی خوبی نداشته‌ایم و متاسفانه همه بازی‌های سخت ما پشت هم انجام می‌شود.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برابر پرسپولیس تهران به میدان رفت و با نتیجه دو بر یک شکست خورد.

بختیار رحمانی پس از این بازی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: قبول دارم ما می‌توانیم بهتر بازی کنیم ولی در این هفته‌های اخیر نتایج خوبی نگرفتیم. فکر نکنم دیگر چنین پرسپولیسی گیر نفت آبادان بیفتد. هیچ تیمی شرایطی بدتر از نفت آبادان ندارد. کلا همه چیز در اینجا بد است. ما فقط خودمان هستیم و بس. اینجا بد است که برخی چیزها را بگویم، ولی وقتی یک تیم ۵ روز تمرین نمی‌کند و بازیکنان ۱۰ روز ۱۰ روز می‌آیند و می‌روند، نمی‌شود انتظار موفقیت داشت.

هافبک تیم فوتبال نفت آبادان در خصوص اینکه آیا اسکوچیچ در رختکن خداحافظی کرده است، گفت: نه این اتفاق نیفتاد. اما به هر حال یک مربی خارجی است و زحمت می‌کشد. همه ما گفتیم اول باشگاه پول اسکوچیچ را بدهد و بعد پول ما را بدهند، اما تا امروز اتفاقی نیفتاده است.

رحمانی در پاسخ به این سوال که آیا با ضعیف‌ترین پرسپولیس ممکن رو به رو شدند یا خیر گفت: من نگفتم پرسپولیس ضعیف است ولی به خدا قسم در این چند سال چنین تیمی ندیده بودم. آنها بازی قبل را باخته‌اند و امروز هم تحت فشار قرار گرفتند. ما شرایط روحی و تمرینی خوبی نداشته‌ایم و متاسفانه همه بازی‌های سخت ما پشت هم انجام می‌شود. خوب شد بازی با سپاهان لغو شد و خودتان بهتر می‌دانید اصفهانی‌ها چه تیمی دارند. دستشان درد نکند که این همه هزینه تیمشان می‌کنند.

بازیکن نفت درباره اینکه تنها یک بار مبلغی به عنوان پاداش دریافت کرده‌اند گفت: ما اینقدر در این باره گفتیم خسته شدیم. اگر آن را هم نمی‌دادند، خودم همان پاداش را به بچه‌ها می‌دادم چون اصلا چیزی نبود. من چندین بار است که می‌گویم عیسی‌زاده در حال تلاش برای نفت آبادان است، ولی اگر از او حمایت نکنند فایده‌ای ندارد. بعضی از بازیکنان از نیم فصل دوم سال گذشته هنوز پول نگرفته‌اند و امیدوارم حداقل مطالبات امسال را بدهند. امیدوارم حداقل در بازی آینده نتیجه خوبی بگیریم.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 کنار سیکلین آبادان 1398-09-08 06:36
فابل توجه وزير بي خيال نفت ايا اينها را مي بيني و مي شنويد يا اينكه اهميت نمي دهيد شما با اينده يك شهر داريد بازي مي كنيد و ديگر اينكه خود شخص شما و كارمندان وزارت نفت حقوق دريافتي داشته ايد كي لطفا؟

نوشتن دیدگاه