سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: تجربه بیشتر ما باعث برد شد

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان معتقد است تجربه بیشتر بازیکنانش باعث‌ پیروزی تیمش مقابل تیم نیروی زمینی تهران شده است.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان توانست در هفته چهارم رقابت‌های لیگ‌برتر مقابل میزبانش نیروی زمینی ارتش با نتیجه ۵۴-۷۴ به برتری رسید که حماد سامری ‌سرمربی نفتی‌ها دردایان بازی‌ و در جمع خبرنگاران گفت: جا دارد به تیم خوب نیروی زمینی برای بازی امروزشان تبریک بگویم. مسلما هر جا که استاد خوبم ایزدپناه حضور دارد، قطعا بسکتبالش پیشرفت می‌کند. از این جوانان نیروی زمینی در ادامه بیشتر خواهید شنید. تجربه بیشتر ما در کوارتر پایانی موجب برد ما شد. در کوارتر سوم توپ‌های ما وارد سبد نشد اما در کوارتر چهارم بازی بهتری به نمایش گذاشتیم و خوشبختانه برنده شدیم.

او درباره سفر بیژن نامدار زنگنه به استان خوزستان اظهار کرد: موضوع، نگاه وزارت نفت به ورزش است. قرار بود امروز فرماندار محترم آبادان جلسه‌ای با محوریت این موضوع با وزیر محترم نفت داشته باشد. به هر حال مقوله شهرنشینی در جایی مثل آبادان مشکلات زیادی هم در پی دارد که وزارت نفت دست‌کم در ورزش که تنها دلخوشی مردم و جوانان آبادان است می‌تواند گوشه‌ای از آن را جبران کند.

نوشتن دیدگاه