کاپیتان تیم صنعت نفت: بازیکنان تنها به خاطر مردم آبادان در تمرینات حاضر می شوند

کاپیتان صنعت نفت به نمایندگی از بازیکنان گفت تنها به خاطر مردم آبادان در تمرینات حاضر می شوند.

وضعیت باشگاه صنعت نفت آبادان هر روز بدتر می شود و بازیکنان چند روزی است که در تمرینات حاضر نمی شوند.

طالب ریکانی کاپیتان تیم صنعت نفت در این‌باره می گوید: واقعا نمی‌دانم از کدام مشکل بگویم. من به شخصه ۹ ماه است یک ریال دریافتی نداشته ام، بازیکنان دیگر هم چنین هستند و از همدیگر پول قرض می گیریم، واقعا نمی دانیم تا کی قرار است این اتفاقات ادامه داشته باشد؛ باور کنید صنعت نفت امسال می تواند شگفتی خلق کرده و تاریخ ساز شود اما بازیکنی که دغدغه ارتزاق دارد تمرکزش را از دست می دهد؛ بعضی از بازیکنان خرج چند خانواده را می دهند، این انصاف نیست که خانواده های ایشان با مشکل مواجه شوند.

وی افزود: من نمی دانم ماجرا چگونه است که دو تیم دیگر نفتی دریافتی داشته اند اما ما هنوز یک ریال هم نگرفته ایم، اسمش را نمی دانم که بگذارم ولی انتظار دارم به سه تیم مانند هم نگاه بشود و درد هر سه تیم را باهم حل کنند نه اینکه فقط به یک تیم فکر کنند.

طالب ریکانی افزود: مردم آبادان شرایط ما را به خوبی درک کرده و می کنند ما تصمیم گرفته ایم که به تمرینات باز گردیم. اینکه چند روز است که ما تمرین نکرده‌ایم و کسی حالی از ما نمی پرسد و تلاشی نمی کند، به این معنی است که برایشان مهم نیست که در تمرین باشیم یا خیر، آماده باشیم یا نه. از مسئولان به عنوان یک آبادانی نه یک بازیکن، خواهش می کنم تنها دلخوشی مردم این شهر را از آنها نگیرند. نفت آبادان مال مردم آبادان است و انتظار داریم که به آن رسیدگی شود. خدا کند در آستانه زمستان، مسئولان متولی به خواب این فصل فرو نرفته باشند، باید در این شرایط کنار آقای عیسی زاده ای باشند که همیشه تنها بار یک تیم را به دوش کشیده؛ باور کنید در حال حاضر کمک به آقای عیسی زاده کمک به شادی مردم یک شهر مظلوم است.

طالب ریکانی ادامه داد: برای اولین بار است که باشگاه صنعت نفت اینگونه با مشکل مالی مواجه شده است و در سالهای قبل مشکل این چنینی نداشتیم.

کاپیتان صنعت نفت که سابقه بازی در سپاهان را دارد درباره بازی با زردپوشان اصفهانی نیز گفت: بازی سختی با این تیم داریم، سپاهان نتایج فوق العاده ای گرفته است اما ما تنها به پیروزی فکر می کنیم و به دنبال این هستیم تا در برابر آنها سه امتیاز را کسب کنیم. قطعا هواداران هم در بازی، یار و یاور ما خواهند بود که پس از اولین شکست تراکتور، حال اولین شکست سپاهان را رقم بزنیم.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند