فیلم کوتاه «بی‌گدار» در حوزه هنری آبادان ساخته می‌شود

مسئول واحد هنرهای تصویری حوزه هنری آبادان از تولید فیلم کوتاه داستانی «بی‌گدار» به نویسندگی و کارگردانی رویا نژادشجاعی خبر داد.

محمد شیخ‌زاده با بیان این مطلب اظهار کرد: در زمینه تولید آثار فاخر و حمایت از فیلمسازان آبادان و خرمشهر فیلم کوتاه داستانی «بی‌گدار» به نویسندگی و کارگردانی رویا نژادشجاعی را آغاز کرد که بعد از دو جلسه تصویربرداری قرار است تا روزهای آینده به روی میز تدوین برود.

وی با اشاره به موضوع این فیلم گفت: این فیلم داستان زنی است که به‌خاطر اینکه شوهرش را دوست دارد واقعیتی را از او پنهان می‌کند هر چند می‌داند به زودی پنهان کاریش آشکار می‌شود و زن و مرد در واقع هر دو قربانی رسوم و باورهای غلط جامعه هستند.

شیخ‌زاده اضافه کرد: در این فیلم سید جاسم موسوی‌راد، مهسا بیات، آوینا محمودی، هستی اورَشی و نیکی اورَشی به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین سایر عوامل فیلم شامل دستیار کارگردان محمود اسدی، فیلمبردار عباس جان‌احمدی، تدوین و صداگذاری نیما عطار، صدابردار بهشاد مطیعی، مدیر تولید محمد شیخ‌زاده، دستیار تصویر عادل کعبی، عکاس مریم کریم‌زاده، مشاوره هنری پوران درخشنده و تهیه کننده حوزه هنری خوزستان دفتر آبادان است.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند