سرمربی صنعت نفت آبادان خطاب به خبرنگاران: شما برای کسی مجانی کار می کنید؟

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با تاکید بر این که تیمش در این فصل بازی‌های خوبی ارائه داده است گفت که برای پیروزی برابر استقلال برنامه دارد.

در ادامه دیدارهای هفته دهم لیگ برتر فوتبال، فردا (سه‌شنبه) از ساعت ۱۵:۳۰ صنعت نفت آبادان مهمان استقلال است.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی صنعت نفت در نشست خبری پیش از این بازی گفت: ما مقابل تیمی قوی و با سابقه بازی می‌کنیم که برای ما قابل احترام است. آن‌ها بعد از شروع بدی که داشتند، شرایط خوبی دارند. از سوی دیگر ما با این که شرایط سختی را گذراندیم و با آن مواجه هستیم، در این فصل خوب بازی می‌کنیم. ابتدا مشکلات مسائل مالی است و در کنار آن، مصدومیت‌هایی است که درگیر آن هستیم مانند مصدومیت آل کثیر. من عادت دارم که با مشکلات کنار بیایم. ما به استقلال احترام می‌گذاریم ولی فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است.

او درباره این که آیا تیمش می‌تواند مقابل استقلال همانند تراکتور به پیروزی برسد، گفت‌: قطعا برای بردن این تیم برنامه داریم. فکر می‌کنید که من مربی آماتور هستم؟ ما استقلال را آنالیز کرده‌ایم. باز هم تکرار می‌کنم که استقلال بازی‌هایش را می‌برد و اعتماد به نفس بالایی دارد اما ما هم بد نیستیم.

 

سرمربی صنعت نفت درباره پرداختی‌ای که تاکنون به او صورت گرفته است، بیان کرد: بازیکنان ما تاکنون دریافتی نداشتند. توقع ما این است که مسئولان شهر به ما کمک کنند. ما انگیزه بالایی برای بازی با استقلال داریم. شرایط مناسبی نداریم ولی سعی‌مان بر این است که مشکلات را کنار بگذاریم. در فوتبال ایران هنوز مارکتینگ به وجود نیامده و همه تیم‌هایی که در ایران هستند از یک جایی کمک می‌گیرند. ما نمی‌توانیم از حق پخش تلوزیونی پولی به دست بیاوریم.

او ادامه داد: درآمد بلیت‌فروشی مبلغ زیادی نیست و مبالغ مربوط به اسپانسر هم زیاد نیست. پول‌هایی که باشگاه‌ها دریافت می‌کنند کمک‌هایی است که قابل برگشت نیست. اگر باشگاه‌های دیگر از جای دیگر کمک می‌گیرند، ما هم حق داریم از جایی پول بگیریم. در اروپا ماجرا متفاوت است و می‌توانند پول دریافت کنند. در واقع سوال من این است که کدام تیم در ایران پول‌ساز است؟ من درس این موضوع را خوانده‌ام و می‌توانم ساعت‌ها صحبت کنم. من دریافتی داشتم چون ۱۵ روز پیش می‌خواستم بروم. البته نیازی به پول نداشتم چون خوشحال نبودم که بازیکن پول نگیرد و مربی پول بگیرد. من دو تجربه بد در ایران داشتم که رای علیه ملوان بود ولی پول نگرفتم. من به فیفا مراجعه نکردم و به فدراسیون فوتبال ایران مراجعه کردم و رای هم به نفع من بود ولی اتفاقی نیفتاد.

اسکوچیچ در واکنش به این که چرا او پولی که دریافت کرده است را برنگردانده تا به باشگاه کمک کند، بیان کرد: شما خانواده‌تان را بیشتر دوست دارید یا جایی که برایش کار می‌کنید؟ من خانواده‌ام را دوست دارم. شما انتظار دارید بعد از ملوان و خونه‌به‌خونه برای سومین بار پول نگیرم؟ اگر شما مجانی کار می‌کنید، بگویید که من هم این کار را بکنم.

دراگان اسکوچیچ پس از پایان نشست خبری به سراغ خبرنگاری که از او درباره این که چرا با نگرفتن پول از باشگاه به صنعت نفت کمک نکرده است، رفت و با خنده و شوخی دلایلش را برای این خبرنگار توضیح داد و پس از این که به او گفت که نمی‌توان بدون دریافت پول، کباب خورد، از خبرنگار پرسید که آیا خودش حاضر است که بدون گرفتن پول برای محل کارش کار کند؟

اسکوچیچ در ادامه گفت که سه فرزند دارد که یکی از آن‌ها یک سال و نیم‌اش است و باید برای امرار معاش آن‌ها حقوق بگیرد.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند