پلمپ 18 واحد صنفی متخلف و غیرمجاز در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از پلمپ 18 واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی و شئونات اسلامی در این شهرستان خبر داد.

سید محسن تقی‌زاده فرمانده انتظامی آبادان شنبه شب از پلمپ 18 واحد صنفی متخلف به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی و شئونات اسلامی در این شهرستان خبر داد.

وی در تشریح جزییات این خبر گفت: در راستای نظارت و سازماندهی واحد های صنفی، طرح تشدید اقدامات کنترلی _ نظارتی و جلوگیری از فعالیت واحد های غیر مجاز و نیز برخورد با صنوف متخلف در دستور کار پلیس نظارت بر اماکن عمومی آبادان قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس اماکن با همکاری و با مشارکت عوامل انتظامی طی هماهنگی با مرجع قضائی با شناسایی واحد های غیر مجاز که علیرغم اخطاریه های قبلی پلیس کماکان به فعالیت خود ادامه می دادند،این طرح در سطح شهرستان آبادان به مرحله اجرا درآمد.

وی خاطر نشان کرد: ماموران پلیس طی چندین عملیات جداگانه موفق به جمع آوری و پلمپ 18 واحد صنفی، سفره خانه های سنتی متخلف و بدون مجوز شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان با اشاره به رضایتمندی بسیاری از اهالی و عموم شهروندان اظهار داشت: متخلفان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند