نشست خبری پارس‌جنوبی و نفت آبادان لغو شد

سرمربیان پارس‌جنوبی و صنعت نفت‌آبادان امروز (شنبه) در نشست خبری قبل از دیدار این دو تیم حاضر نمی‌شوند.

بر اساس اعلام هیات فوتبال استان بوشهر و شهرستان جم نشست خبری قبل از دیدار پارس جنوبی و صنعت نفت آبادان عصر امروز باید برگزار شود، اما فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی ساعتی قبل اعلام کرد که در این نشست حضور پیدا نمی‌کند.

امیر صادقی پناه، مدیررسانه ای باشگاه پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه نشست خبری قبل از مسابقه در اقدامی عجیب از سوی روابط عمومی هیات فوتبال استان بوشهر در روز اربعین حسینی (ع) برنامه ریزی شده طبق هماهنگی‌ با مسئولان محترم سازمان لیگ فوتبال آقای کمالوند جهت رفاه حال سوگواران در نشست خبری حاضر نمی‌شوند.

وی ادامه داد: کمالوند همواره با اصحاب رسانه رابطه ای صمیمانه داشته و برای اینکه خبرنگاران عزیز در روز اربعین حسینی (ع) بدون دغدغه به مناسک مذهبی خود بپردازند در این نشست حضور پیدا نمی‌کند.

مدیر رسانه ای پارس جنوبی در پایان افزود: ای کاش روابط عمومی هیات فوتبال بوشهر مانند نشست خبری‌ دیدار پرسپولیس و پیکان که روز جمعه در محل ساختمان سازمان لیگ فوتبال برگزار شد، این کنفرانس را هم طور دیگری برنامه‌ریزی می‌کرد تا چنین دغدغه‌ای پیش نیاید. به هر حال مشکلی نیست و انشاالله آقای کمالوند بعد از پایان مسابقه همچون دیدارهای گذشته پاسخگوی اصحاب رسانه خواهد بود.

به علت دیر هنگام بودن زمان پرواز تیم فوتبال صنعت نفت‌آبادان به عسلویه، دراگان اسکوچیچ سرمربی این تیم هم به نشست خبری قبل از بازی نمی‌رسد.

نوشتن دیدگاه