بدشانس ترین دزد ایران در آبادان بازداشت شد!

سارقی که کارت عابر بانکش را در محل سرقت گم کرده بود توسط پلیس دستگیر شد.

در پی وقوع یک سرقت از مغازه کولر فروشی در منطقه احمدآباد آبادان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 15 احمدآباد این شهرستان قرار گرفت.

ماموران در تحقیقات اولیه و بررسی از داخل مغازه ای که از آن سرقت شده بود پی بردند که کارت عابر بانکی که به نظر می رسد متعلق به سارق یا سارقان است در محل سرقت جامانده است.

آنها در گام بعدی محل سکونت صاحب کارت را در کلانشهر اهواز به دست آوردند که در بررسی ها مشخص شد وی از آن منطقه نقل مکان کرده است.

ماموران ضمن تماس با صاحب کارت خودشان را از بانکی که متهم در آن حساب داشت معرفی کردند و به وی گفتند که در بانک جایزه چند صد میلیون تومانی برنده شده ای و آدرس جدیدت را به ما اعلام کن و متهم بدشانس نیز آدرس جدیدش را که در منطقه بهار آبادان بود به پلیس اعلام کرد.

ماموران نیز با هماهنگی با مقام قضایی متهم را در منزلش دستگیر کردند. متهم در بازجویی های فنی به سرقت مغازه کولر فروشی اعتراف کرد.

وی که نمی دانست پلیس برای به دام انداختنش به دروغ اعلام کرده که در بانک برنده شده ای اظهار کرد که اگر مرا به زندان نیندازید از بانک جایزه چند صد میلیون تومانی برنده شده ام و با این پول رضایت شاکی ام را جلب خواهم کرد ؛ سپس زمانی که وی متوجه صوری بودن مسئله شد فهمید که با سادگی به دام پلیس افتاده است.

متهم پس از تشکیل پرونده روانه زندان شد.

دیدگاه‌ها  

+2 #1 امین 1398-07-27 02:40
دزد بد شانس؟
یعنی شما این خبر ر و منتشر می کنید ناراحتید دزد دستگیر شده

نوشتن دیدگاه