صنعت نفت آبادان موفق به دریافت مجوز حرفه‌ای نشد

دو نماینده لیگ برتری استان خوزستان، موفق به دریافت مجوز ملی- حرفه‌ای نشدند.

باشگاه نفت مسجدسلیمان به دلیل عدم ثبت، به موقع مدارک و یا تکمیل مدارک خواسته شده موفق به دریافت مجوز حرفه‌ای - ملی نشد.

همچنین باشگاه صنعت نفت آبادان نیز، علیرغم تلاش بسزایی که در رابطه با تکمیل و ارسال مدارک انجام داد به دلیل عدم تکمیل و بروزرسانی مدارک ایمنی ورزشگاه خانگی و آکادمی باشگاه موفق به دریافت مجوز ملی از کمیته صدور مجوز حرفه‌ای نشد.

بر اساس این اعلام، باشگاه‌ فولاد خوزستان با تلاشی که داشت به دلیل کمبود مدارک مرتبط با سرمربی بزرگسالان خود تنها موفق به دریافت مجوز ملی شد.

سهیل مهدی رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای در این باره گفت: من رسما اعلام می‌کنم اگر باشگاه‌ها نسبت به آرایی که امروز اعلام شد، اعتراض دارند از همین امروز ظرف مدت پنج روز تقویمی و نه کاری فرصت دارند که اعتراض‌شان را از طریق اتوماسیون اداری ارسال کنند تا کمیته استیناف مجددا پرونده آنها را بازبینی کند.

وی در این باره عنوان کرد: در این پنج روز آخر هفته و روز اربعین هم متاسفانه لحاظ می‌شود، چرا که ما باید با تقویم AFC هماهنگ باشیم. ما باید تا قبل از 8 آبان آرای نهایی را به AFC اعلام کنیم تا آنها بررسی نهایی را انجام دهند و در صورتی که خدای ناکرده برای برخی باشگاه‌ها مشکلی به وجود آید، باشگاه‌ها خودشان را آماده کنند.

مهدی یادآور شد: امسال نسبت به سال گذشته سخت‌گیری‌ها در مباحث مالی بیشتر شده است به طوری که حتی آنها از ما نرخ ارز را نیز می‌خواستند و با توجه به فراز و نشیب‌هایی که ارز در سال گذشته در ایران داشته ما نمی‌دانستیم که باید چطور این موضوع را به آنها اعلام کنیم.

نوشتن دیدگاه