ثبت و پاسخگویی به شکایات مردمی با سامانه ۱۹۵

سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات مردمی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با شماره 195 در خدمت عموم مردم در منطقه آزاد اروند است.

مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان ضمن معرفی سامانه ۱۹۵، گفت: وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات در اجرای ماده ۲۵ قانون ارتقای نظام سلامت اداری و در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان زیرمجموعه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سامانه الکترونیکی رسیدگی به شکایات ۱۹۵ را راه اندازی نموده است.

کمال رضایی اذعان داشت: کلیه شهروندان ساکن در شهرهای آبادان و خرمشهر می توانند ضمن ارتباط با سامانه ۱۹۵ نسبت به طرح مشکلات و شکایات خود در حوزه خدمات؛ تلفن ثابت، تلفن همراه، اینترنت، خدمات پستی، دفاتر پیشخوان و تشعشعات آنتن‌های مخابراتی اقدام نمایند.

وی با اشاره به اهمیت مطالبه گری از طریق این سامانه، افزود: کلیه شهروندان محترم منطقه آزاد اروند می توانند جهت ثبت شکایات بصورت شبانه روزی تا حصول نتیجه با سامانه تلفن گویای ۱۹۵ و مراجعه به سایت https://195.cra.ir درخواست و شکایت خود را مطرح، ثبت و پیگیری کنند.

کمال رضایی تصریح کرد: مردم باید از طریق این سامانه به منظور رسیدگی مستقیم از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مشکلات و شکایات در حوزه خدمات؛ تلفن ثابت، تلفن همراه، اینترنت، خدمات پستی، دفاتر پیشخوان و تشعشعات آنتن‌های مخابراتی در شهرای آبادان و خرمشهر مطالبه گری کنند و قطعا مدیران این حوزه ملزم به پاسخگویی هستند.

مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه آزاد اروند با بیان این نکته که از طریق این سامانه میدان برای اعمال نظارت و پیگیری های مردمی در خصوص خدمات دستگاه های اجرایی افزایش می یابد، خاطرنشان کرد: این سامانه متناسب با تغییر تکنولوژی و نیازهای مردم در دسترسی و پیگیری راحت‌تر شکایات، بهینه شده و در نسخه جدید امکان ثبت و پاسخگویی به شکایات مبتنی بر مکان جغرافیایی و ضمیمه کردن مستندات شکایات نیز فراهم شده است.

دیدگاه‌ها  

0 #1 سهیلا دریس 1399-04-18 00:55
سلام من سهیلا دریس هستم ما بهزستی هستیم من مادرم مادرم خانم بزرگ مریضه کسی برامون نمیرسه تو یک خرابه نشستیم کار چیزی نداریم وسایل نداریم خونمون همش عقرب و حشره داره میریم بهزستی ابوشانگ چیزی برامون نمیکنن نه غذا داریم نه چیزی ... رو یارانه زندگی می کنیم تو یک خرابه نشستیم پول برای خونه اجاره تمیز باشه نداریم لطفا برامون کمک کنید ادرس روستای خرخره بین شهید یاسین ۵ و ۶ خانم دریس

نوشتن دیدگاه