زمانی: اجازه ترخیص خودروهای سفارش آمریکا با برند آسیایی داده می‌شود

مدیرعامل منطقه آزاد اروند با بیان اینکه در منطقه آزاد اروند ۲۵۰ خودرو در گمرک باقی مانده است، گفت: به طور مرتب در حال مکاتبه با سازمان‌های مربوطه هستیم تا بتوانیم اجازه ترخیص اموال مردم را از دولت بگیریم.

اسماعیل زمانی درباره آخرین وضعیت خودروهای وارداتی دپو شده در گمرک منطقه آزاد، اظهار داشت: در مبادی ورودی سطح کشور تعدادی خودرو در گمرکات و کالای متروکه باقی مانده و دپو شده است که هر چه زودتر باید تعیین تکلیف شوند.

وی با بیان اینکه ارز واردات این خودروها پرداخت شده است و وارد کشور شده اند بنابراین باید مصوبهای ابلاغ شود تا به صورت یک جا تکلیف این خودروهای دپو شده در گمرکات مشخص شود، گفت: به طور مرتب در حال مکاتبه با سازمانهای مربوطه هستیم تا بتوانیم اجازه ترخیص اموال مردم را از دولت بگیریم.

مدیرعامل منطقه آزاد اروند با اشاره به تعداد خودروهای وارداتی دپو شده در این منطقه ادامه داد: در منطقه آزاد اروند ۲۵۰ خودرو در گمرک باقی مانده است که تعدادی از این خودروها از جمله خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی هستند.

زمانی افزود: همچنین ۶۰ الی ۷۰ دستگاه از این خودروها هم از خودروهای برند آسیایی سفارش آمریکا هستند که در حال حاضر بیشترین مشکل متوجه ترخیص این خودروها است.

وی با بیان اینکه مالک این خودروها اشخاص حقیقی هستند، گفت: مسئولان سازمانهای مربوطه قول داده اند که خودروهای سفارش آمریکا با برند آسیایی را بپذیرند و اجازه ترخیص آنها را بدهند.

خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی هم نیازمند مصوبه دولت است.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند