معاون وزیر راه: وضعیت جاده‌های آبادان بهبود می‌یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر ترمیم روکش آسفالت برخی از محورها در آبادان، گفت: با تامین قیر مورد نیاز، شرایط جاده‌ها و محورهای شهرستان آبادان برای تردد بهبود پیدا می کند.

مهران کفاش امروز دوم شهریورماه در حاشیه بازدید از راه‌های ارتباطی شهرستان آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به بازدیدی که امروز از پروژه‌های فعال در محورهای مختلف آبادان صورت گرفت، خوشبختانه شاهد انجام کار در پروژه‌ها هستیم.

وی افزود: در یک قطعه از محور آبادان - اروندکنار شاهد اجرای پروژه دوخطه کردن این محور هستیم و روند اجرای آن نیز به خوبی در حال انجام است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: قرار است تا یک قطعه 12 کیلومتری دیگر در این محور از طرف اروندکنار به سمت آبادان نیز اجرایی و دوخطه شود. در این زمینه پروژه در حال طی کردن تشریفات اداری و تعیین پیمانکار است و پس از نهایی شدن شاهد اجرای آن خواهیم بود.

کفاش، با تاکید بر ترمیم روکش آسفالت برخی از محورها در آبادان، عنوان کرد: قرار است تا در سریعترین حالت ممکن قیر مورد نیاز منطقه را تامین کنیم تا کار روکش آسفالت محورهای مدنظر در منطقه انجام شود و شرایط این محورها برای تردد بهبود پیدا کند.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند