حماد سامری در نفت آبادان ماندنی شد

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان گفت: با سرمربی فصول گذشته تیم بسکتبال باشگاه به توافق رسیده‌ایم و قرارداد وی تمدید شده است.

احمد پارو مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان، اظهار کرد: توافق با حماد سامری سرمربی تیم بسکتبال صورت گرفته و در حال جذب بازیکن برای مهیا کردن تیم در فصل آینده هستیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیم بسکتبال در هفته آینده معرفی خواهند شد، افزود: موافقت حضور تیم در جام باشگاه‌های آسیا نیز اخذ شده و در همین راستا، از فدراسیون بسکتبال خواسته شده تا میزبان مسابقات را به ما معرفی کنند و دعوتنامه مسابقات به باشگاه ارسال شود، چرا که میزبان مسابقات هنوز به طور قطعی مشخص نیست.

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان تصریح کرد: در انتظار پاسخ فدراسیون بسکتبال هستیم تا با ارائه مدارک به شورای ورزش وزارت نفت، اقدامات لازم برای اعزام تیم به مسابقات آسیایی انجام گیرد.

پارو با اشاره به اینکه با گزینه‌های مدنظر سرمربی تیم نیز در حال مذاکره هستیم، عنوان کرد: در تلاش هستیم تا بازیکنان فصل گذشته را حفظ کنیم و اگر نهایتا شرایط حضور برخی از آنان در آبادان مهیا نشد با گزینه هایی وارد مذاکره خواهیم شد که همتراز بازیکنان فصل پیش باشند و بتوانند جای ایشان را در تیم پر کنند.

وی در خصوص جذب بازیکن خارجی، گفت: طی دستورالعملی که از سوی شورای ورزش وزارت نفت به ما ابلاغ شده است، امکان جذب بازیکن خارجی را نداریم.

مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان در خصوص اقدامات باشگاه برای حفظ مایک رستم‌پور، خاطرنشان کرد: رستم پور سهمیه ملی ما محسوب می‌شود و مشکلی برای جذب وی نداریم، این بازیکن نیز یکی از گزینه‌های ما خواهد بود اما شرایط این بازیکن برای ماندن در آبادان یا رفتن نیز مد نظر قرار دارد.

نوشتن دیدگاه