ورزشگاه آبادان برای مسابقات لیگ با شتاب در حال آماده سازی است

علی رضایی شکیب شنبه اظهار داشت: با تلاش مسئولان پالایشگاه آبادان کار نصب دوربین های مدار بسته در ورزشگاه تختی به پایان رسیده و شماره گذاری صندلی های آن در حال انجام است.

وی افزود: مشکلی در زمینه فروش بلیت الکترنیکی در ورزشگاه تختی وجود ندارد و نصب گیت های ورودی جدید در این ورزشگاه نیز در حال اجرا است.

رضایی شکیب شرط فدراسیون فوتبال برای میزبانی مسابقات را محقق شدن ۸۰ درصد خواسته های فدرایسون اعلام کرد و گفت: تا آغاز مسابقات تمام خواسته های فدراسیون فوتبال محقق خواهد شد و مشکلی برای میزبانی مسابقات فوتبال صنعت نفت آبادان در این شهر وجود نخواهد داشت.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم قرعه کشی نوزدهمین دوره مسابفات لیگ برتر جام خلیج فارس در مشهد گفته بود: هیچ شرطی برای انجام مسابقات نیست به جز اینکه برای رفاه حال مردم و باشگاه‌ها و مجموعه دست‌اندرکاران فوتبال، تصمیم جدی این است که بازی‌ها در شرایطی برگزار شود که نور ورزشگاه‌ها اصلاح و مهمتر از آن بلیت فروشی الکترونیکی، شماره‌گذاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌های مداربسته در ورزشگاه‌ها ایجاد و نصب شود این موارد شرط الزامی است که AFC و فیفا دنبال می‌کند.

بر اساس قرعه کشی نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تیم فوتبال صنعت آبادان در هفته نخست با تیم فولاد خوزستان دیدار خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه