بلاتکلیفی تیم بسکتبال نفت آبادان در میان هیاهوی تبلیغاتی

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با انتقاد از رفتار تبلیغاتی برخی از مسئولان آبادان گفت: هرچند این تیم باید خود را برای مسابقات آسیایی آماده کند اما هنوز تمرینات خود را آغاز نکرده است.

حماد سامری سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در خصوص آخرین وضعیت این تیم در یک گفت‌‌وگوی تلویزیونی با سیمای مرکز آبادان اظهار کرد: از شرایط تیم نفت کاملا بی‌ اطلاع هستم و بر خلاف هر سال که تا این موقع از تکلیف خود با خبر بودیم، امسال که کار مهم‌تری برای حضور در آسیا و دفاع از عنوان قهرمانی داریم، تا به امروز هیچ خبری از باشگاه به بیرون درز نمی‌کند و هیچ جلسه‌ای با من برگزار نشده است.

وی ادامه داد: از پایان بازی‌های فصل گذشته تا امروز هیچ جلسه‌ای برای بررسی وضعیت، برنامه‌ریزی و هماهنگی برگزار نشده، در حالی که حتی اگر بودجه‌ای نباشد در خصوص آنالیز وضعیت خود می‌توانستیم صحبت کنیم، اما شرایط به گونه‌ای شده که من اخبار تیم را از برخی رسانه‌ها مطلع می‌شوم.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: 24 سپتامبر یعنی دوم مهر، تیم نفت آبادان نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا خواهدبود، در حالی که در سال‌های قبل کار سختی برای رسیدن به این رقابت‌ها داشتیم و باید با قهرمانی در غرب آسیا راهی این مسابقات می شدیم که این فرصت امسال به سادگی برای ما و شهر آبادان به دست آمد.

 

سامری با بیان اینکه این اتفاق شاید هیچ وقت دیگر برای ورزش آبادان رخ ندهد، عنوان کرد: برای اینکه یک تیم در تورنمنت چند روزه شرکت کند، دست کم باید پنج تا شش هفته تمرین داشته باشد و ما باید از 15 مرداد تمرینات خود را آغاز می‌کردیم اما هنوز هیچ صحبتی در این خصوص نشده است.

وی با اشاره به اینکه مدیرعامل باشگاه پالایش نفت آبادان در پایان فصل گذشته وعده داده بود که کار از فردا آغاز خواهد شد، یادآور شد: یک مقداری مشکل ما بزرگتر است، با شناختی که از پارو دارم شاید مدیرعامل باشگاه مشکلاتی داشتند که تا کنون عکس‌العملی صورت ندادند.

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان با انتقاد از مسوؤلان شهر آبادان، گفت: در بازی مقابل پتروشیمی در نیمه نهایی فصل گذشته تمام مسئولان شهری در سالن حضور پیدا کردند، برخی مسئولان فقط از این خصوص استفاده تبلیغاتی کردند و نامه‌هایی در صفحات مجازی ارسال کردند که حاکی از پیگیری آنان برای وضعیت تیم بود، اما با گذشت زمان مشخص شد که این کارها فقط برای عکس گرفتن و سو استفاده تبلیغاتی بود.

سامری خاطرنشان کرد: تا به امروز هیچ خبری از کمک و پیگیری‌ها نشده و جالب است که تیم‌هایی همچون شهرداری گرگان که از بضاعت کمتری برخوردارند، کار خود را برای فصل آینده شروع کرده اند.

نوشتن دیدگاه