تیم فوتبال نفت آبادان به دلیل مشکل مالی در جام شهدا شرکت نمی کند

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: از تیم فوتبال صنعت نفت برای حضور در جام شهدا دعوت شده ولی به دلیل مشکلات مالی این حضور منتفی شد.

مظفر شاملی روز شنبه اظهار داشت: هفته گذشته از تیم فوتبال صنعت نفت آبادان برای حضور در تورنمنت جام شهدا که به میزبانی تهران برگزار می شود دعوت شد ولی توان مالی باشگاه اجازه حضور نفتی ها در این تورنمنت را نمی دهد.

وی افزود: حضور در این تورنمنت به آمادگی و همچنین هماهنگی بین بازیکنان تیم کمک می کرد که متاسفانه این فرصت برای کادر فنی از دست رفت.

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: متاسفانه شرایط مالی باشگاه به گونه ای است که تیم برای اعزام به اردوی بیرون از شهر نیز با مشکل جدی مواجه شده و بر خلاف سایر رقبای لیگ برتری صنعت نفت تنها تیمی است که اردوی پیش فصل برگزار نمی کند.

شاملی تصریح کرد: امسال با مشکل بزرگ مالی مواجه هستیم و در صورت ادامه این روند نمی توان آینده خوبی برای تیم صنعت نفت آبادان پیش بینی کرد.

جام شهدا دوم مرداد ماه جاری با حضور تیم های پرسپولیس، فولاد خوزستان، سایپا و ماشین سازی تبریز در تهران آغاز می شود.

دیدگاه‌ها  

+3 #1 کنار سیکلین آبادان 1398-04-30 09:57
خجالت بكشيد از روي مردم آبادان مظلوم
والا حيف كه بييايم استاديوم بازي نفت بدبخت گدا را تماشا كنيم!
پس اين پول نفت كجا مي ره؟
يعني صنعت از اصفهان مشهد و غيره فقير تره؟
+1 #2 آبادان 1398-04-31 02:41
واقعا خجالت داره
اگه شهری با این همه درامد پالایشگاه پتروشیمی منطقه ازاد بندر گمرک عرضه ساپورت کردن یه تیم رو ندارن بهتره که از لیگ کنار بکشه

نوشتن دیدگاه