بیمارستان طالقانی آبادان امسال به بهره برداری می رسد

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه کار ساخت بیمارستان جدید آیت‌اله طالقانی آبادان تا پایان امسال به پایان می رسد گفت: این بیمارستان ۲۴۰ تخته اواخر امسال افتتاح می شود.

محمد سعیدی کیا دوشنبه در بازدید از بیمارستان در دست ساخت طالقانی آبادان روند احداث این بیمارستان را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: ساخت این بیمارستان تاکنون ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بر اساس پیمان انجام شده کار احداث این بیمارستان تا پایان سالجاری به اتمام خواهد رسید.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان نیز گفت: همزمان با پیشرفت فیزیکی این پروژه خرید تجهیزات پزشکی، اداری و رفاهی نیز در دستور کار دانشکده علوم پزشکی آبادان قرار گرفته است.

شکراله سلمان‌زاده اظهار داشت: پروژه ساخت بیمارستان جدید ۲۴۰ تختوابی تخصصی و فوق تخصصی آیت‌اله طالقانی آبادان از بهمن ماه سال ۱۳۹۴ با مبلغ پیمان ۹۵۰ میلیارد ریال برای مدت ۴۸ ماه از سوی بنیاد مستضعفان آغاز شد و طبق این قرارداد پیش‎‌بینی می‌شود تا پایان سال ۱۳۹۸ به اتمام برسد.

۶۰۷ هزار نفر از خدمات ۳۰ مرکز شهری، ۱۸ مرکز روستایی، ۱۳۲ خانه بهداشت و ۱۲ پایگاه سلامت در شهرستان های زیر مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل آبادان، خرمشهر و شادگان بهره مند هستند.

نوشتن دیدگاه