دستگیری قاتل مسلح فراری در آبادان

فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری قاتل فراری در کمتر از چهار ساعت در عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

سرهنگ سید محسن تقی‌زاده اظهار کرد: حدود ساعت 14 روز چهارشنبه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل و همچنین مجروح شدن فردی دیگر در یکی از مناطق آبادان، بلافاصله دستور لازم جهت شناسایی و دستگیری قاتل به عوامل انتظامی این شهرستان ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: با حضور ماموران پلیس در محل حادثه مشخص شد قاتل پس از درگیری با فردی به هویت "م - ن" 21 ساله، وی را با سلاح شکاری به قتل رسانده است.

تقی‌زاده ادامه داد: قاتل برای متواری شدن سوار یک دستگاه سمند شده بود که راننده خودرو پس از اینکه متوجه شد سرنشین مسلح است، وی را به سمت کلانتری 13 هدایت کرد.

وی گفت: در همین راستا قاتل پس از اینکه متوجهب نیت راننده شد، به سمت وی شلیک کرد که راننده مجروح شد. سپس قاتل با سرقت مسلحانه یک خودروی پراید از محل متواری می شود.

فرمانده انتظامی آبادان گفت: با توجه به حساسیت موضوع ماموران پلیس با به کارگیری روش‌های نوین کشف جرم و اقدامات تخصصی کمتر از چهار ساعت قاتل 26 ساله به هویت "ح - ح" را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم خودروی پراید سرقتی و سلاح به کار رفته در قتل کشف شدند، بیان کرد: متهم در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به بزه انتسابی انگیزه خود را از قتل اختلافات شخصی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی آبادان خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

نوشتن دیدگاه