عیسی زاده: بیش از ۶ گزینه سرمربیگری برای صنعت نفت داریم

علی عیسی‌زاده بعد از ابقا در پست مدیرعاملی باشگاه صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: در مورد طولانی شدن پروسه ابقا در پست مدیرعاملی باشگاه صنعت نفت آبادان چیزی نمی‌توانم بگویم اما می‌دانم تیم‌مان به آرامش نیاز دارد و فعلا باید عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم. با توجه به این که اغلب تیم‌ها کار خود را آغاز کرده‌اند، ما هم باید بخشی از عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم تا در طول لیگ نوزدهم به مشکل نخوریم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت تصریح کرد: طی روز‌های آینده سرمربی را انتخاب می‌کنیم. من از هیچ گزینه‌ای اسم نمی‌برم، ولی همین قدر بدانید که ۷، ۶ گزینه خوب داریم که ۴ نفر آنها ایرانی هستند. همه این گزینه‌ها جزو بهترین‌ها هستند؛ بنابراین با هر کدام به توافق نهایی برسیم برنده هستیم. بدون شک با جمع بندی بهترین گزینه را برای صنعت نفت انتخاب می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به وضعیت آماده‌سازی این تیم گفت: با توجه به این که هنوز سرمربی نداریم و کمی عقب هستیم طبق روال سال‌های قبل پیش می‌رویم. ما یک اردوی داخلی داریم و به محض این که سرمربی مشخص شد و برنامه خود را به ما داد، به سرعت برای برگزاری اردو و جذب بازیکنان اقدام می‌کنیم.

عیسی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به این که در این مدت شرایط متفاوتی را سپری کردیم در امر بودجه کمی مشکل داریم، ولی امیدوارم حل شود. منطقه آزاد هم هنوز هیچ قولی نداده و مشخص نیست قصد همکاری دارد یا خیر.

نوشتن دیدگاه