۱۲۰ هزار گردشگر عراقی خرداد ماه به منطقه آزاد اروند سفر کردند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ۱۲۰ هزار مسافر و گردشگر عراقی در خرداد ماه با سفر به منطقه آزاد اروند موجب رونق بازار شهرهای آبادان و خرمشهر شدند.

سید علی موسوی روز سه شنبه در نشست با مدیران اتاق اصناف منطقه آزاد اروند اظهار داشت: سفر اتباع عراقی به منطقه آزاد اروند باعث شده تا شاهد رونق گردشگری، بازار، کسب و کارهای کوچک و صادرات غیر مستقیم به کشور عراق باشیم.

معاون سرمایه گذار و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: بازاریان و اصناف نقش تاثیری گذاری در این رشد داشتند که باید تلاش شود این رضایت مندی از بازار برای شهروندان منطقه حفظ شود.

وی همچنین بیان داشت: با توجه به ظرفیت بازارهای ایران سفر اتباع عراقی به کشور روزانه یک میلیون دلار ارز آوری برای کشور به دنبال دارد.

 

سرهنگ سید محسن تقی زاده فرمانده انتظامی آبادان نیز در این نشست مطالبه نیروی انتظامی از بازاریان را ایجاد آرامش در بازار عنوان کرد و گفت: از اتحادیه ها و اتاق اصناف انتظار داریم بر بازار نظارت بیشتری داشته باشند و با تخلفات برخورد کنند ضمن اینکه سه صنف آرایشگاه بانوان، آژانس ها و بازار اتومبیل در آبادان باید ساماندهی شود.

دیدگاه‌ها  

0 #1 کنار سیکلین آبادان 1398-04-06 08:30
چرا خارجي ژاپني كره اي يا اروپاي نمياد فقط عراقي
اينكه هنر توريستي نيست هشت سال جنگ تحميلي با همين عراق يادمون نره درس عبرتي باشه

نوشتن دیدگاه