هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بار دیگر تجمع کردند

حدود 80 نفر از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان سه شنبه با تجمع مقابل فرمانداری این شهرستان خواستار تعیین تکلیف اعضای هیات مدیره و معرفی مدیر عامل این باشگاه شدند.

کمتر از ۳۵ روز دیگر به آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باقی نمانده و سایر تیم‌ها با معرفی کادر فنی و جذب بازیکنان مورد نظر اردوهای آمادگی خود را آغاز کردند ولی تیم صنعت نفت آبادان همچنان در شناخت مدیر عامل و سرمربی عاجز مانده است.

زردپوشان لیگ ایران که فصل قبل را با خاطره خوب به پایان رساند در آستانه آغاز لیگ برتر هنوز اعضای هیأت مدیره، مدیر عامل و سرمربی خود را نشناخته و این مشکل باعث اعتراض شماری از هواداران این تیم شده است.

هواداران آبادانی در ۱۰ روز اخیر امروز سه شنبه نیز برای دومین بار با تجمع مقابل فرمانداری آبادان از مسئولان آبادانی و استانی خواستار تعیین تکلیف تیم صنعت نفت شدند.

این هواداران معترض گفتند: شرایط کنونی تیم صنعت نفت آبادان نگران کننده است زیرا تیم برای حضور در لیگ برتر شرایط مناسبی ندارد. آنها افزودند: بیش از یک ماه از پایان لیگ گذشته ولی وزارت نفت در معرفی اعضای هیأت مدیره و مدیر عامل زمان را از دست داده است و این در حالیست که هواداران نگران این تیم هستند.

این هواداران معترض تصریح کردند: از فرماندار ویژه آبادان و استاندار خوزستان انتظار داریم با ورود به مشکلات تیم صنعت نفت تکلیف این تیم را مشخص کنند زیرا زمان برای این تیم با سرعت در حال سپری شدن است.

معاون سیاسی فرمانداری ویژه آبادان در این خصوص گفت: هواداران حق دارند نگران شرایط تیم محبوب صنعت نفت آبادان باشند زیرا این تیم برای شهروندان از هر چیزی مهمتر است.

بیژن ربیعی اظهار داشت: مشکلات تیم صنعت نفت آبادان به استاندار خوزستان انتقال یافت و این قول داده شد که در کمترین زمان ممکن مشکل تیم صنعت نفت برطرف شود.

هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته با تجمع مقابل دفتر نمایندگان آبادان در مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف این تیم شدند.

دیدگاه‌ها  

+1 #1 کنار سیکلین آبادان 1398-04-05 04:46
اقا تیم شهر را منحل کنید خیال همه را راحت کنید زجر ندید ای که تیم داری نشد

نوشتن دیدگاه