اکران هفت فیلم کوتاه از فیلم سازان آبادان

انجمن سینمای جوان آبادان 7 فیلم از ساخته های فیلم سازان این شهر را به نمایش عموم می گذارد.

مدیر توسعه هنری این سازمان با بیان این خبر افزود: انجمن سینمای جوان آبادان رسمی ترین متولی تولید فیلم کوتاه در منطقه آزاد اروند است که هدف از اکران این ۷ فیلم نیز دیده شدن تعدادی از تولیدات ۲ سال گذشته این انجمن بر روی پرده سینما است.

همایون قنواتی خاطر نشان کرد: این رویداد فرهنگی هنری شرایطی را فراهم خواهد کرد که عموم مردم و علاقه مندان، ضمن تماشای آثار فیلمسازان جوان آبادان در جلسه نشست و گفت و گو با عوامل فیلم ها نیز شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند؛ فرصت پیش آمده را همچنین اتفاقی مهم برای فیلمسازان دانست که می توانند اکران فیلم های خود بر پرده سینما در حضور مردم و بازخورد های آنها را هم زمان تجربه کنند.

قنواتی تصریح کرد: تعدادی از این فیلم ها نظیر، گاو آمریکایی، بادیه نشین و همسنگر حضور بین المللی و ملی در جشنواره ها داشته و موفق به کسب جوایزی نیز شده اند.

لازم به ذکر است تمام این فیلم ها توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند و انجمن سینمای جوانان ایران حمایت و تولید شده اند.

در خاتمه خاطرنشان باید کرد زمان اکران این فیلم ها دوشنبه ۲۰ خرداد راس ساعت ۷ بعد از ظهر در محل سینما مهر آبادان خواهد بود و تماشای آنها برای عموم آزاد و رایگان می باشد.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند