رضاییان: زمان برای صنعت نفت از دست می‌رود

مسعود رضاییان، معاون ورزشی باشگاه صنعت نفت آبادان با اشاره به وضعیت مبهم هیئت مدیره این باشگاه و انتخاب نشدن سرمربی جدید گفت: زمان برای صنعت نفت از دست می‌رود و این موضوع ممکن است به تیم آسیب بزند.

مسعود رضاییان در مورد اینکه چرا هنوز جانشین پائولو سرجیو مشخص نشده است، گفت: انتخاب شدن سرمربی فرآیند خاص خودش را دارد، ولی مسئله مهم این است که ابتدا تکلیف هیئت مدیره و مدیرعامل مشخص شود. وقتی فصل به پایان می‌رسد ممکن است یک باشگاه با تغییرات مدیریتی مواجه شود و البته این امکان هم وجود دارد که تغییری صورت نگیرد. ابتدا باید این موضوع مشخص شود و پروسه انتخاب سرمربی در مرحله بعدی قرار دارد.

رضاییان در پاسخ به این پرسش که چه زمانی تکلیف هیئت مدیره و مدیرعامل مشخص خواهد شد، عنوان کرد: من عضو هیئت مدیره نیستم و در این زمینه اطلاعات درست و دقیقی ندارم. در حال حاضر زمان برای صنعت‌نفت از دست می‌رود و این موضوع ممکن است به تیم آسیب بزند. گاهی اوقات گرفتن تصمیم غلط بهتر از تصمیم نگرفتن است. وقتی تصمیم غلطی گرفته می‌شود بعدها می‌توان آن را درست کرد، ولی این بلاتکیفی خوب نیست و امیدوارم هرچه زودتر تکلیف هیئت مدیره، مدیرعامل و سرمربی مشخص شود.

وی در رابطه با اینکه سرمربی جدید ایرانی خواهد بود یا خارجی، تصریح کرد: در این‌باره مسئولان باشگاه باید تصمیم بگیرند. علاقه‌مندان به صنعت نفت منتظر هستند تا هر چه زودتر وضعیت تیم برای فصل آینده مشخص شود.

دیدگاه‌ها  

-1 #1 کنار سیکلین آبادان 1398-03-18 08:47
كا چرا يك بار هم شده خبر خوب نمي دي بيرون هميشه صنعت مشكل داره و شما ها چاره ساز كه نيستيد تازه خبر بد هم چاشني مي كنيد آبادان را به حال خودش بزاريد والا

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند