کشف بیش از 3 میلیارد ریال کالای قاچاق در آبادان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 3 میلیارد و 600 میلیون ریال کالای قاچاق در بازرسی از یک انبار دپو در شهرستان آبادان خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی آبادان با تحقیقات تخصصی یک دستگاه اتوبوس را حین تخلیه بار قاچاق در انباری شناسایی کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: ماموران پلیس با هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از انبار مذکور انواع کالای قاچاق از قبیل 10 کولر گازی، 31 عدد کپسول گاز و دینام کولر، 16 دستگاه ماشین اصلاح، 19 عدد آبمیوه گیری، 20 حلقه لاستیک خودرو، 23 طاقه چمن مصنوعی و تعداد زیادی لوازم آشپزخانه فاقد هرگونه مجوز گمرکی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را 3 میلیارد و 600 میلیون ریال برآورد کردند، گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان خاطرنشان کرد: عملکرد قاچاقچیان مخل تولید ملی بوده و سلامت جامعه و اقتصاد داخلی را مورد هدف قرار می دهد، از این رو تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی با قوت بیش از پیش ادامه دارد.

نوشتن دیدگاه