طرح شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل در آبادان اجرا شد

مدیر موسسه جوانه های آبادان گفت: طرح شناسایی کودکان بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی 98-97 در آبادان اجرا شد.

سکینه محمدی دوشنبه اظهار داشت: این طرح توسط گروه تکما با همکاری آموزش و پرورش و تحقیقات محلی به صورت چهره به چهره اجرا شد.

وی افزود: در این طرح کودکانی که یک سال از تحصیل باز مانده اند شناسایی شده و زمینه بازگشت به تحصیل آنها در سال تحصیلی جدید فراهم می شود.

محمدی گفت: برای توانمندسازی کودکان معلول کلاس های آموزشی در زمینه های هنری و فرهنگی با مشارکت افراد صاحب نظر برگزار می شود.

بر اساس اعلام برخی منابع حدود 400 کودک بازمانده از تحصیل در آبادان وجود دارد. محمدی به توزیع 100 بسته حمایتی ماه مبارک رمضان بین خانواده های معلولان و خانواده های کودکان بازمانده از تحصیل در آبادان اشاره کرد و گفت: این اقلام شامل مواد غذایی از جمله برنج، روغن، رب گوجه و حبوبات است که بین 65 خانواده دارای فرزند معلول و 35 خانواده دارای کودک بازمانده از تحصیل توزیع شد.

وی با تشریح دیگر خدمات این موسسه خیریه در آبادان و توزیع گوشت بین 20 خانواده معلول در ماه مبارک رمضان به برگزاری مراسم افطاری ویژه خانواده های دارای کودکان بازمانده از تحصیل اشاره کرد و اظهار داشت: برای مراسم افطار برای معلولان زیر پوشش گروه تکما ( توانمندسازی کودکان و معلولان آبادان) همراه با خانواده در حال برنامه ریزی است.

نوشتن دیدگاه

فروشگاه اینترنتی سیتی سنتر اروند