بالوتلی: هت‌تریک برای مهاجم بهترین هدیه است

مهاجم خارجی صنعت نفت آبادان گفت: هت‌تریک برای یک مهاجم بزرگترین هدیه است و من هم خوشحالم که موفق شدم بهترین عملکرد را داشته باشم.

جاناتان بالوتلی، مهاجم خارجی صنعت نفت در شهرآورد جنوب مقابل فولاد خوزستان هت‌تریک کرد تا موفق‌ترین گلزن بازی‌های هفته بیست‌وششم باشد.

 

در شهرآورد خوزستان چه اتفاقی رخ داد که تیم‌تان موفق شد فولاد را با نتیجه‌ای پرگل شکست دهد؟

شهرآورد همیشه حساس است و پیروزی در آن حساسیت خاصی برای باشگاه و هواداران دارد از همین‌رو ما با تلاش بیشتری بازی کردیم تا فاصله امتیازی‌مان را با تیم‌های پایین‌تر از خودمان بیشتر کنیم. در شهرآورد سعی کردیم همه نکات فنی را در زمین پیاده کنیم. اتفاق خاصی هم در شهرآورد جنوب رخ نداد و معجزه ما همان تلاش و فعل خواستن بود.

 

فکر می‌کردی هت‌تریک کنی؟

هت‌تریک برای یک مهاجم بزرگترین هدیه است و من هم خوشحالم که موفق شدم بهترین عملکرد را داشته باشم و تلاش بقیه همبازیانم را با گل زدن تکمیل کنم.

 

اما در این فصل کم گل زده‌ای!

فراموش نکنید که من در این فصل کمی دیر به جمع همبازیانم اضافه شدم و کمی زمان برد که بتوانم با بقیه همبازیانم هماهنگ شوم با این وجود از ابتدای فصل تاکنون موفق شدم چهار گل بزنم.

 

از بین مهاجمان خارجی که در لیگ هستند کدام‌یک را بهتر می‌دانی؟

مهاجمان خارجی خوبی در لیگ هستند به همین دلیل خیلی سخت است که من بتوانم از بین آن‌ها تنها یک مهاجم را انتخاب کنم.

 

در رابطه با تشویق ویژه هواداران‌تان در انتهای بازی چه صحبتی داری؟

هواداران ما بهترین هستند آن‌ها در آبادان و خارج از آبادان بیشترین حمایت را از تیم‌مان انجام می‌دهند. با پیروزی شیرین در شهرآورد، ما به تشویق‌های هواداران‌مان بهترین جواب را دادیم و به بهترین شکل شادی‌مان را آن‌ها تقسیم کردیم.

 

اما به نظر نمی‌رسد بتوانید مقام فصل قبل‌تان را در لیگ برتر تکرار کنید؟

تیم ما در این فصل نسبت به فصل قبل تغییرات بسیار زیادی داشت. این مسئله زمان زیادی را از ما گرفت. با این وجود در بازی‌های باقی‌مانده بهترین و بیشترین تلاش را انجام می‌دهیم تا با پیروزی و بهترین جایگاه ممکن به کارمان خاتمه دهیم.

نوشتن دیدگاه