کاپیتان صنعت نفت: هم‌قسم شده بودیم تا فاصله‌مان را با دیگر تیم‌ها حفظ کنیم

کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: برای کسب سهمیه آسیایی در لیگ برتر بدشانس بودیم اما هواداران مطمئن باشید که برای برد در تمام دیدارها به میدان می رویم.

طالب ریکانی کاپیتان صنعت نفت اظهار کرد: مجموعه‌ای از عوامل که بدشانسی‌ها در صدر آنها بود باعث شد که تا اینجای فصل نتایج خوبی را کسب نکنیم و هواداران حق دارند که از نتایج ناراضی باشند.

در بازی با پارس جم هم‌قسم شده بودیم تا فاصله‌مان را با دیگر تیم‌های پایین جدول رده‌بندی حفظ کنیم و حاضر بودیم جان‌مان را هم بدهیم اما ۳ امتیاز در آبادان بماند.

طالب ریکانی کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان ادامه داد: در بازی‌‎های پیش‌رو هم همانند بازی با پارس جم با تمام نیرو، انرژی و قدرت وارد زمین می‌شویم و به صورت واقعی همه بازی‌های بعدی صنعت نفت تا پایان لیگ یک فینال است.

وی ادامه داد: با توجه به اختلاف امتیازمان با تیم‌های پایین‌تر، همه چیز دست خودمان است و به هواداران صبور و عزیز صنعت نفت این قول را می‌دهم که تیم در لیگ برتر ماندگار می‌شود و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بیان کرد: ما ۲ بازی خانگی دیگر تا پایان لیگ داریم و امیدوار هستیم با توجه به حساسیت شرایط در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان و استقلال تهران نیز ورزشگاه سکوی خالی نداشته باشد. بازی مقابل فولاد هم شرایط خاص خودش را دارد ولی ایمان داشته باشید به چیزی غیر از پیروزی در این بازی بیرون از خانه هم فکر نمی‌کنیم، یک تشکر ویژه از هواداران واقعی تیم نفت می کنم که این فصل هیچگاه ما را تنها نگذاشتند و همیشه کنارمان بودند.

نوشتن دیدگاه