معلولان آبادان به یاری سیل زدگان آمدند

کمک های مردمی گروه توانمندسازی کودکان و معلولان آبادان روز یکشنبه به مناطق سیل زده شهرستان حمیدیه ارسال شد.

مدیر مسئول گروه توانمندسازی کودکان و معلولان آبادان در حاشیه ارسال کمک های مردمی به سیل زدگان گفت: این کمک ها شامل لوزام بهداشتی، مواد غذایی، دارو ، پتو ، البسه ، بیل و چکمه است.

محمودرضا ابراهیمی اظهار داشت: این کمک ها به وسیله پنج دستگاه خودرو با هماهنگی جمعیت هلال احمر به مناطق سیل زده ارسال شد.

وی به برپایی یک غرفه برای جمع آوری کمک های مردمی با کمک معلولان در مرکز شهر آبادان و استقال مردم از آن اشاره کرد و بیان داشت: گروه تکما یک موکب برای توزیع کمک های جمع آوری شده در شهرستان حمیدیه برپا کرده و روزانه به طور متوسط برای 500 نفر غذای گرم تهیه می کند.

ابراهیمی از اعزام 6 نفر از اعضای گروه تکما برای خدمات رسانی به سیل زدگان شهرستان حمیدیه خبر داد و گفت: این گروه یک خانواده 6 نفره از روستای علوان حمیدیه را به آبادان منتقل کرده و ضمن مداوای کودکان آنها توسط پزشکان متخصص محلی را برای اسکان موقت آنها اجاره کرده است.

گروه تکما باهدف توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر جامعه در 2 بخش کودکان و معلولین تشکیل ‌شده است و بخش معلولین این گروه شامل انجمن نابینایان و کم‌بینایان نور اروند ، موسسه مهر معلولین ویانا اروند و انجمن هدای ناشنوایان آبادان است. بخش معلولین گروه تکما 800 نفر را تحت پوشش خود قرار داده است.

نوشتن دیدگاه