بازیکن تیم صنعت نفت آبادان: در پایان فصل از صنعت نفت جدا می‌شوم

میلاد جهانی، هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعلام کرد که در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد.

میلاد جهانی با اشاره به پیروزی تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: این یک بازی شش امتیازی برای ما بود و باید به برد می‌رسیدیم. پارس‌جنوبی هم تیم پرقدرتی است که موقعیت‌های زیادی در این بازی داشت، ولی ما از فرصت‌هایی که داشتیم بهتر استفاده کردیم و خدا را شکر می‌کنیم که سومین برد فصل را به دست آوردیم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا در این فصل بردهای کمی را به دست آورده‌اند، تصریح کرد: ما در خیلی از بازی‌ها راحت گل خوردیم و سخت گل زدیم، اگر خودباوری بیشتری داشتیم نتایج بهتری می‌گرفتیم، ولی متأسفانه در خیلی از بازی‌ها تمرکزمان را از دست می‌دادیم. امیدواریم در پنج بازی آینده نتایج خوبی بگیریم و در جدول چند پله صعود کنیم.

هافبک تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در مورد گل سه امتیازی که در این بازی به ثمر رساند، عنوان کرد:‌ من بهترین پاسور و بهترین گلزن صنعت نفت هستم. واقعیت این است که انتظارات از من بسیار بالاست و همین موضوع گاهی اوقات روی من فشار ایجاد می‌کند. خوشحالم که در این بازی گل زدم و این گل را به همسرم و هواداران صنعت نفت تقدیم می‌کنم.

جهانی با اشاره به لقبی که هواداران تیم صنعت نفت آبادان به وی داده‌اند، اظهار داشت: هواداران به من لقب داگلاس کاستا داده‌اند. اتفاقا این بازیکن الگوی من است و خوشحالم که چنین لقبی به من داده‌اند.

وی در مورد اینکه برای فصل بعد چه برنامه‌ای دارد، تصریح کرد:‌ من پنج سال در اینجا بازی کردم و احساس می‌کنم که فصل آینده باید فضای جدیدی را تجربه کنم. در پایان این فصل قراردادم با صنعت نفت تمام می‌شود و از این تیم جدا خواهم شد. از هواداران هم می‌خواهم که تیم را در پنج بازی پایانی حمایت کنند تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

نوشتن دیدگاه