ارسال اولین محموله کمک‌های منطقه آزاد اروند به سیل‌زدگان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از ارسال اولین محموله کمک‌های این سازمان به مناطق سیل زده خبر داد.

اسماعیل زمانی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند صبح امروز با اشاره به حادثه سیلاب اخیر که بیشتر مناطق کشور را متاثر از خود کرده و خسارات سنگینی را برای مردم به بار آورده است، اظهار کرد : متاسفانه این بارش‌های بهاری موجب آلام و درد جمعیت کثیری از هموطنانمان در سراسر کشور شده است.

وی افزود: اما نکته مثبت و دلگرم کننده این رویداد این بود که از همان ابتدا مردم و تمام ارکان کشور اعم از دولت، نیروهای امداد و نجات، ارتش، سپاه و سایر نهادهای دولتی و خصوصی به صورت هماهنگ و یک دل آستین همت بالا زده اند تا به بهترین نحو و در سریعترین زمان خسارات و آسیب‌های حاصل از این سیلاب را کاهش دهند.

زمانی بیان‌ کرد: سازمان منطقه آزاد اروند نیز صبح امروز و همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) اولین محموله کمک‌های خود را به مناطق سیل‌زده کشور ارسال کرد و دومین محموله نیز در چند روز آینده به این مناطق فرستاده خواهد شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند این کمک ها را شامل موادغذایی، شیرخشک ، وسایل شوینده و بهداشتی، اداوات و ابزاری مانند بیل ، گاری و … اعلام کرد.

وی در خصوص پشتیبانی از ستادهای مدیریت بحران دو شهرستان آبادان و خرمشهر نیز بیان کرد: تلاش‌های شبانه روزی و خدمات رسانی ها به این ستادها همچنان ادامه دارد و معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند از روزهای آغازین هشدارهای وقوع سیل در روستاهای غرب کارون و دیگر مناطق حساس شهرستان های آبادان و خرمشهر حضور داشته است.

نوشتن دیدگاه