سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان: بازی ضعیفی را به نمایش گذاشتیم

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: تیم شهرداری گرگان خیلی منسجم بازی را شروع کرده و ادامه دادند و از طرف دیگر ما در همه زمینه‌های اقدام، ریباند، دفاع و حمله ضعیف بودیم و تیم همیشگی نبودیم و گرگان در این بازی لایق پیروزی بود.

حماد سامری دیشب پس از شکست تیمش برابر تیم بسکتبال شهرداری گرگان، اظهار کرد: بازی خیلی خوبی برای گرگان بود و برای ما به هیچ عنوان بازی خوبی برای ما نبود.

وی ادامه داد: تیم شهرداری گرگان خیلی منسجم بازی را شروع کرده و ادامه دادند و از طرف دیگر ما در همه زمینه‌های اقدام، ریباند، دفاع و حمله ضعیف بودیم و تیم همیشگی نبودیم.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان خاطرنشان کرد: دو بازیکنی که در این روزها با آنها تمرین کردیم و خیلی روی آنها حساب می‌کردیم را متاسفانه به دلیل مصدومیت از دست دادیم و در اختیار نداشتیم.

سامری بیان کرد: این باعث شد بازی ما شادابی همیشگی را نداشته باشد و نتوانستیم در برابر گرگان که در بهترین حالت ممکن بازی می‌کند عملکرد خوبی نداشته باشیم.

وی تاکید کرد: گرگان آمار پرتاب‌های بسیار خوبی داشت و ریباندهای خیلی خوبی را به نمایش گذاشت و می‌توانم به تیم گرگان بخاطر بازی بسیار خوبی که انجام دادند تبریک مگویم و به واقع در این بازی لایق برد بودند.

سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان خاطرنشان کرد: نگاه به جدول در زمان ورود به زمین تنها برای مربی تیم است اما در نگاه بازیکنان بنا بر پیروزی یا شکست در این بازی بود.

سامری گفت: ما با پیش زمینه نگاه به جدول وارد زمین نشدیم و امشب بازی بسیار خوب گرگان باعث شد ما شکست بخوریم.

گفتنی است، از سری رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور تیم بسکتبال شهرداری گرگان عصر دیروز در یک دیدار خانگی به مصاف تیم بسکتبال نفت آبادان رفت که موفق شد با نتیجه 76 بر 58 یکی از تیم‌های مقتدر این فصل لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور را شکست داده و در آخرین پنجشنبه سال 1397 عیدی لذتبخش و شادی‌آوری را به مردم گرگان هدیه کند.

نوشتن دیدگاه